تریلر بازی Gears of War 4 - Rise of the Horde

دانلود ویدیو با حجم: 11.05 MB دانلود با کیفیت 720p حجم: 41.67 MB

استودیو بازی سازی The Coalition امروز بزرگترین بروزرسانی Gears of War 4 رو با حجم 29GB برای هر دو پلتفرم Xbox One و PC منتشر کرد.این بروزرسانی که با عنوان Rise of the Horde شناخته می شود، چندین مهارت جدید برای هر کلاس ، درجات سختی جدید ، فعال سازی حالت Crossplay در Xbox و Windows و دو نقشه جدید رو به بازی اضافه میکند.

علاوه بر این، The Coalition اعلام کرده که فردا یک نسخه آزمایشی از بازی Gears of War 4 منتشر می کند که بازیکنان میتونن تا روز پنج‌شنبه 25 خرداد این نسخه رایگان رو تجربه کنند.در نسخه آزمایشی بازیکنان میتونن 10 ساعت به تجربه بازی بپردازن که شامل اولین مرحله از بخش داستانی بازی به اضافه دسترسی کامل به تجربه های Horde و Versus می باشد.

همچنین همراه این بروزرسانی یکسری ویژگی هایی برای بهینه سازی هم قراره داده شده که باعث بهبود عملکرد بازی در GPU های چندگانه ، حذف بهره برداری در Horde که به بازیکنان اجازه میداد اعضای تیمشون رو به قتل برسونند ، بروزرسانی تمامی کاراکترهای های زامبی و سایر ویژگی های جدید برای بهبود بخش های مختلف بازی می شود.

ایجاد کننده: MEHDI-ETZIO
1396-3-18 ( 7 ماه پیش )
amir as'adi
این بازی کرک نمیشه؟ 😢
7 ماه پیش پاسخ دهید
GM
GM
MEHDI-ETZIO
متاسفانه تا حالا که هیچ خبری از کرک بازی های جدید مایکروسافت مثل Gears of War 4 ، Gears of War Ultimate Edition و Forza Horizon 3 نشده امیر جان 😔
7 ماه پیش پاسخ دهید
مشاهده مطالب مرتبط با Gears of War