E3 2017: گیم پلی 7 دقیقه ای از بازی Assassin's Creed: Origins

دانلود ویدیو با حجم: 64.07 MB دانلود با کیفیت 720p حجم: 168.94 MB

در این ویدئو 7 دقیقه ای شما با قسمت های مختلف گیم پلی بازی Assassin's Creed: Origins مثل بخش پارکور ، مخفی کاری ، سیستم مبارزات و دیگر بخش ها آشنا میشید.البته برای جلوگیری از اسپویل شدن داستان، تمامی میان پرده ها در این نمایش حذف شده تا شما با خیال راحت به تماشای این ویدئو بنشینید.


بازی Assassin's Creed: Origins روز جمعه 5 آبان 1396 برای پلتفرم های PC ، PS4 ، Xbox One و با پشتیبانی از کنسول جدید Xbox One X منتشر می شود.نسخه های استاندارد ، دلوکس ، گلد و نسخه ویژه 800 دلاری بازی همینک برای پیش خرید آماده است.

ایجاد کننده: MEHDI-ETZIO
1396-3-28 ( 7 ماه پیش )
محمد حسن
عاشق مجموعه بازی های AC هستم! فوق العاده هستند. حسرت این بر دلم مونده که یک بار یکی از بازی هاشو روی تنظیمات گرافیک آخر بازی کنم ولی سیستمم اینقدر داغونه که از REVELATION به بعد حتی روی تنظیمات گرافیک پایین هم نتونستم بازی کنمSYNDICATE و UNITY رو بازی نکردم اصلا😩 ولی نمیذارم ORIGIN هم به این دو تا بازی اضافه شه! میخوام سیستم جدید بخرم، خودت اسمبل کنی بهتره و ارزون تر در میاد یا همون بهتره که کیس اسمبل شده بخری؟ یه سوال دیگه، کسایی که تازه یه سیستم عالی خریدید چقدر پول خرج کردید؟ ممنون
7 ماه پیش پاسخ دهید
Ali CyBeR
4 نیم میلیون من برا کیسم خرج کردم و الان پشیمون نیستم . یه بار هزینه کن تا چندین سال لذت ببر 
7 ماه پیش پاسخ دهید
نسخه ویژه واقعا 800 دلاره یا 80 دلار؟
7 ماه پیش پاسخ دهید
مشاهده مطالب مرتبط با E3 2017