تریلر جدید بازی Hellblade: Senua's Sacrifice - Accolades

دانلود ویدیو با حجم: 21.59 MB دانلود با کیفیت 720p حجم: 108.97 MB

Hellblade: Senua's Sacrifice، یکی از عناوین بسیار زیبا در سال جاری بود که تقریباً یک ماه پیش توسط استودیو بااستعداد Ninja Theory برای پلتفرم های PC و PS4 منتشر شد.مطمئنا سوالی که برای شما بوجود آمده اینکه این تریلر در چه رابطه ایه و به چه دلیل منتشر شده؟ این تریلر که با عنوان "Accolades" شناخته میشه، به تحسین و تمجید از این عنوان بی نظیر همراه با موسیقی متن زیبا از گروه VNV Nation و اسکرین شات هایی که توسط طرفداران با استفاده از ابزار nVIDIA Ansel در بازی گرفته شده می‌پردازه، اما شاید مهم ترین بخش این تریلر رو جملات و نقل قول هایی از سوی تجربه کنندگان بازی از زمان عرضه تا به امروز دونست.توصیه میکنم حتما این تریلر زیبا رو تماشا کنید.نامزد شدن Hellblade: Senua's Sacrifice در 4 بخش مختلف در رویداد Golden Joystick Awards: دوستان و علاقمندان به Hellblade میتونن در رویداد Golden Joystick Awards شرکت کرده و به این بازی در بخش های مربوط به "Best Audio" ، "Breakthrough" و "Best Performance" برای شخصیت Senua با نقش آفرینی Melina Juergens و همچنین استودیو سال به "Ninja Theory" رأی بدند.برای دادن رأی خود میتونید به لینک مقابل مراجعه کنید: Golden Joystick Awardsامیر محمد .
به شدت زیبا بود .مطمئن هستم NT میدونه ارزش این تریلر بیشتر از خوده بازیه و بهترین جملش "I don't have schizophrenia but like most people I do battle my  own darkness" کیا موافقا؟ 
4 ماه پیش پاسخ دهید
Nightmare King
آره موافقم از بین همش این واقعا چشمو گرفت. از یه دونه دیگه که برادر طرف بعد بازی نظرش نبست بهش عوض شده بود و به خاطر رفتارش ازش عذر خواهی کرده بودم هم خیلی خوشم اومد...
4 ماه پیش پاسخ دهید