3 روز پیش : بخش "درخواست بازی" پس از مدت ها انتظار دوباره راه اندازی شد و از همین لحظه می تونید درخواست خودتون رو ثبت کنید.
4 روز پیش : امشب قراره همزمان با سالگرد دوم راه اندازی سایت ، با امکانات جدید بترکونیم ! ... لطفا منتظر باشید تا چند ساعت دیگه بخش درخواست بازی هم دوباره فعال میشه...
6 روز پیش : پس فردا 27 بهمن تولد 2 سالگی سایته و ما در حال آماده سازی و بهبود امکانات سایت هستیم که برخی از اونا در حال حاضر در سایت بروزرسانی شده که بعدا بصورت مفصل و در قالب یک خبر به شما اطلاع رسانی میشه. ضمنا بخش درخواست بازی هم در روز تولد سایت دوباره راه اندازی میشه که برای اینکار مجبوریم متاسفانه تمام درخواست های رسیدگی نشده قبلی رو حذف کنیم و شما می تونید دوباره درخواست خودتون رو ثبت کنید. منتظر خبرهای بیشتر باشید ! ...
15 روز پیش : صفحه دانلود بازی ها با تغییرات جزئی و رفع مشکلات و باگ های احتمالی بروزرسانی شد و شما از این پس بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربری می تونید با توجه به سرعت انتخابی اینترنت خودتون زمان دانلود بازی ها رو بر اساس سرعت سرور ها "در صفحه دانلود بازی" مشاهده کنید.
16 روز پیش : با بهینه سازی هایی که در کدهای سایت انجام شده ، سرعت باز شدن صفحات چند برابر بیشتر شد ( بخصوص صفحه اصلی ) به همین دلیل بصورت موقت ، لینک پربازدیدترین مطالب و خبرهای داغ در صفحه اصلی غیر فعال شد. همچنین در منوهای اصلی سایت تغییراتی انجام شد که راحت تر بتونید به بخش های سایت دسترسی داشته باشید.
مشاهده موارد بیشتر تابلو اعلانات
@سهیییل برای آنلاین بازی کردن با دوستان دیگه ای که این کرک رو دارند ممکنه نیاز باشه که دائما کرک رو به آخرین نسخه آپدیت کنید . برای بررسی و دانلود آخرین نسخه به لینک زیر مراجعه کنید:
 https://bgiw.jimdo.com/projects/call-of-duty/black-ops
 شما برای بازی کردن بخش Multiplayer / Zombies باید اول محتویات فولدر NoDVD\BGamerT5 رو درون مسیر اصلی نصب بازی کپی و جایگزین کنید. بعدش فایل bgT5Launcher.exe رو اجرا کنید و بر روی گزینه Start Hostmode بزنید. حالا برای بازی کردن بخش Zombies بر روی singleplayer و سپس Zombie, Singleplayer رو انتخاب کنید. برای بخش Multiplayer با bot هم روی Multiplayer کلیک کنید و سپس Combat Training رو انتخاب کنید maps/params رو تنظیم کنید و بازی کنید.
@Ali RP سلام ، این بازی قبلا درخواست و ثبت شده و در سایت موجود بوده و به دلیل زیر در حال حاضر لینک دانلود قابل دسترسی نیست و طی چند روز آینده اصلاح میشه :
 http://gamingmaster.ir/views/news-view.php?id=2006
@محسن باغبانی ، سلام پس مشکلی نباید در فایل ها باشه ، ممکنه فقط پارتی که خطا میگیرید دانلود شما به درستی انجام نشده باشه و دوباره همون پارت رو دریافت کنید . با چه برنامه ای لینک ها رو دانلود می کنید ؟ حتما از IDM استفاده کنید.
@Ali213 سلام ، بزودی مطلبی در سایت برای روشن شدن ماجرا قرار میدیم چون این مورد و شایعات باعث شده کاربرهای زیادی برامون پیغام ارسال کنند . لطفا خبرهای واقعی DENUVO و کرک رو فقط از طریق GM دنبال کنید
@Sina سلام ، چه اخطاری میده ؟
مشاهده پاسخ های بیشتر

بزودی راه اندازی می گردد