آگهی شغلی سازنده Bioshock 4 به عنوانی نیمه جهان‌باز اشاره می‌کند

آگهی شغلی سازنده Bioshock 4 به عنوانی نیمه جهان‌باز اشاره می‌کند

دنیای گیم
یک ماه پیش بود که کمپانی 2K Games از تاسیس استودیوی Cloud Chamber خبر داد، این شرکت طی یک خبر بسیار خوشحال‌کننده تایید کرد که این استودیو از این پس نسخه جدید مجموعه بی‌نظیر Bioshock رو توسعه می‌‌ده. اخیرا متوجه شدیم که استودیوی Cloud Chamber در سایت رسمی خودش به دنبال یک طراح دنیای بازی‌های ویدیویی می‌گرده، شخصی که بتونه با طراحی مراحل جهان‌باز یک اثر با آزادی عمل بالا رو خلق کنه و حداقل سابقه کاری 7 ساله و توسعه دو بازی AAA رو در رزومه خود داشته باشه. این شخص به عنوان رهبر تیم طراحی شناخته شده و اون‌ها رو در توسعه بازی هدایت می‌کنه.


باتوجه به اینکه Cloud Chamber هم‌اکنون درحال توسعه نسخه جدید فرانچایز فراموش‌نشدنی Bioshock هست و چنین فراخوانی داده، باید بگیم که به نظر میاد Bioshock 4 از الان به عنوان یک بازی جهان‌باز شناخته می‌شه، از سویی شنیده شده که سازنده می‌خواد مراحل رو به صورت نیمه‌باز خلق کنه، چیزی شبیه به سری Dishonored و بازی Metro: Exodus که شما می‌تونستین در مراحل به راحتی در بازی به انجام ماموریت‌های فرعی و داستانی پرداخته یا در محیط بگردین و اکتشاف کنید. درحالی که سه‌گانه Bioshock همواره به ارائه عناوینی خطی با داستان بی‌نظیر تاکید داشته، حال به نظر می‌رسه که نسخه جدید این فرانچایز می‌تونه مرزها رو بشکنه و طی یک سنت‌شکنی تبدیل به اثری بزرگتر بشه. شایعه شده که کمپانی 2K Games در فصل زمستان اولین تریلر بازی رو منتشر کرده و این اثر در سال 2022 به بازار عرضه می‌شه.

خب دوستان نظر شما درمورد Bioshock 4 چیه؟ به نظرتون بزرگ شدن مراحل می‌تونه باعث ایجاد تغییرات اساسی در این سری بشه؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.