احتمال دارد یکی از 5 بازی AAA شرکت Ubisoft با تاخیر عرضه شود

احتمال دارد یکی از 5 بازی AAA شرکت Ubisoft با تاخیر عرضه شود

دنیای گیم
کمپانی Ubisoft مدت‌هاست که مشغول ساخت و توسعه آثار متفاوت در ژانرهای مختلفه و قصد داره بازی‌های زیادی رو به فروشگاه‌ها عرضه کنه. این تیم وعده داد که در سال مالی 2021 تعداد 5 بازی AAA رو معرفی و عرضه خواهد کرد. یوبی‌سافت تا اینجا از 4 بازی رونمایی کرده: Assassin's Creed Valhalla، Rainbow Six Quarantine، Gods and Monsters و Watch Dogs Legion. تمام این آثار به غیر از AC Valhalla با مشکلات جدی در روند توسعه روبرو شدن و یوبی‌سافت تصمیم گرفت تا انتشار بازی‌ها رو به تعویق بندازه. حال به نظر میاد یکی از این 5 بازی AAA قراره با تاخیر در انتشار روبرو بشه. یوبی‌سافت گفت که ممکنه یکی از این عناوین به دلیل شیوع ویروس کرونا با کمی تعویق در روز عرضه منتشر بشه. طبق جزئیات شرکت یوبی‌سافت باتوجه به ویروس کرونا، سعی می‌کنه ماه‌های بعدی رو آنالیز کرده و با اتخاذ بهترین تصمیم درمورد بازی‌هاش فکر کنه. بنابراین احتمال داره تا اگر اوضاع بدتر از این بشه یکی از بازی‌های این تیم در سال 2021 الی 2022 منتشر بشه.


یوبی‌سافت هنوز از پنجمین بازی AAA خود رونمایی نکرده و تمام انگشت‌ها به سمت سری Prince of Persia نشانه رفته و ظاهرا یوبی‌سافت قصد داره سراغ این فرانچایز ماندگار بره. درکنار PoP صحبت‌های زیادی از Splinter Cell شده ولی این کمپانی فعلا واکنشی نشان نداده. با تمام‌ این‌ها هنوز مشخص نیست که کدوم بازی قراره تاخیر بخوره چرا که انتشار Watch Dogs Legion پیش از این به تعویق افتاد. بعید نیست که این کمپانی اکنون مشغول زمینه‌سازی برای به تعویق انداختن AC Valhalla باشه چرا که روند رونمایی از گیم‌پلی بازی به طرز ناامید‌کننده‌ای پیش رفت و نه‌تنها بخش عظیمی از هواداران بازی رو ناامید کرد بلکه باعث شد تا مراحل ساخت بازی هم زیر سوال بره و حتی این تئوری که AC Valhalla فعلا درحال سپری کردن مراحل اولیه ساخت هست مطرح بشه. باید صبر کنیم و در وهله اول ببینیم چه زمانی بازی بعدی یوبی‌سافت معرفی می‌شه و سپس کدام اثر تاخیر می‌خوره.


دوستان به نظر شما کدام اثر یوبی‌سافت با تاخیر روبرو می‌شه؟ بازی بعدی این شرکت چیه؟ اگر نظری در این مورد دارین حتما اون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.