احتمال همکاری Sega با Microsoft و رونمایی از بازی‌های جدید وجود دارد

احتمال همکاری Sega با Microsoft و رونمایی از بازی‌های جدید وجود دارد

دنیای گیم
طبق یک شایعه جدید، خبری منتشر شده مبنی براینکه دو کمپانی بزرگ Microsoft و Sega قراره با یکدیگر بر سر معرفی بازی‌های ویدیویی جدید همکاری ‌کنند. براساس جزئیاتی که از یک تصویر لیک شده به دست اومده، این رویداد قراره از طریق سرویس لایواستریمینگ Mixer، برنامه Youtube و شبکه Facebook Gaming پخش بشه و در روز یک‌شنبه، 25 خرداد (14 ژوئن) برگزار خواهد شد. این تصویر دو لوگوی Xbox Game Studios و Sega رو درکنار یکدیگر قرار داده. براساس متن طرفداران باید منتظر رونمایی از بازی‌های انحصاری باشن که توسط جدیدترین توسعه‌دهنده‌ها زیر نظر Xbox Game Studios ساخته شدند. همانطور که گفتیم این رویداد قراره در 25 خرداد، ساعت 8:30 شب به وقت ایران برگزار بشه. از اونجا که E3 2020 کنسل و رویداد دیجیتالی این مراسم هم لغو شد، برگزاری رویدادهای دیجیتالی توسط سایر کمپانی‌ها اون هم برای خودشون می‌تونه یک نقشه و ایده‌ بسیار جالب باشه. می‌تونیم از شکل تصویر و حتی متن حدس بزنیم که قراره بیش از یک بازی معرفی بشه. با این حال این یک لیک هست و احتمال شایعه بودنش نیز بسیار بالاست پس نیازی برای هیجان زده شدن نیست.


مایکروسافت قصد داره برای نسل آینده یک برنامه سفت و سخت بچینه که بتونه رقیب سنتیش یعنی Sony رو هم در عرصه بازی‌های ویدیویی و کنسول شکست بده. این مورد رو می‌تونیم از ایجاد سرویس‌هایی نظیر Xbox Game Pass و xCloud متوجه بشیم. مایکروسافت تیم‌های متفاوت زیادی رو به عنوان زیرمجموعه خریداری کرده تا براش انحصاری‌های کم‌نظیر تولید کنند. اخیرا شایعاتی وجود داشته مبنی براینکه Phil Spencer در اوایل سال جاری به ژاپن رفته بود تا با استعدادهای این کشور برای ساخت بازی‌های ویدیویی مذاکره کنه. حتی گفته می‌شد که مایکروسافت قصد داره حق ساخت Silent Hill و Metal Gear رو از Konami خریداری کنه. خب این احتمالات غیرممکن نیستن اما درحد یک شایعه بوده و دل بستن بهشون کار درستی نخواهد بود، باید تا تاریخ ذکر شده صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی رخ می‌ده.

دوستان نظر شما درمورد این شایعه چیه؟ به نظرتون احتمال معرفی بازی توسط این دو کمپانی وجود داره؟ خوشحال می‌شیم اگر نظرتون رو درمورد این خبر با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.