ModdingWay.ir
استودیوهای Rockstar و Video Game Deluxe درحال کار برروی یک عنوان VR هستند

استودیوهای Rockstar و Video Game Deluxe درحال کار برروی یک عنوان VR هستند

دنیای گیم
استودیو Video Games Deluxe اعلام کرد که بعد از اتمام پروژه L.A.Noire: The V.R. Case Files تیم سازنده درحال همکاری با Rockstar برای توسعه یک عنوان VR هست، هرچند VGD اطلاعات بیشتری از این پروژه فاش نکرد. توضیحات رسمی منتشر شده از تیم رو می‌تونید در ادامه مطالعه کنید :
" بعد از اتمام پروژه L.A.Noire: The V.R. Case Files، ما درحال کار برروی یک بازی VR جدید هستیم. یک عنوان جهان باز AAA برای کمپانی Rockstar. امسال هفتمین سالیه که ما درحال همکاری با شرکت Rockstar هستیم و مفتخریم که این پروژه جدید رو شروع کردیم. ما در Sydney Studio درحال جذب بازی‌ساز در رشته‌های تهیه‌کنندگی، متخصص انجین، طراح و انیماتور هستیم. اگه استعدادی در این زمینه دارید و دوست دارید که با تیم VGD کار کنید با ما تماس بگیرید. "
برخی شایعات خبر از این میدن که این بازی ممکنه نسخه VR بازی‌هایی چون GTA 5 و RDR 2 باشه. توجه داشته باشید که هردو این بازی‌ها امکان تجربه از زاویه دید اول شخص هم داشتن. همچنین اعلام شد که نسخه نسل نهمی GTA V همزمان با عرضه کنسول‌ها منتشر می‌شه؛ آیا نسخه VR این بازی هم در این تاریخ عرضه خواهد شد؟ بهرحال هیجان انگیزه که پیش‌بینی کنیم این عنوان AAA بزرگ روی تکنولوژی VR یک Sequel از سری‌های قدیمی Rockstar هست یا کلا یک ip جدیده...


نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-4-17 ( 1 ماه پیش )