استودیوی جدید 31st Union تحت مدیریت Michael Condrey تاسیس شد

استودیوی جدید 31st Union تحت مدیریت Michael Condrey تاسیس شد

دنیای گیم
سال پیش کمپانی 2K اعلام کرد که خواهان تاسیس یک استودیو در California و منطقه Silicon Valley هستش که توسط آقای Michael Condrey، کارگردان بازی Dead Space در Visceral Games و نسخه‌هایی از فرانچایز Call of Duty در Sledgehammer، اداره می‌شه. از اون دوره تا الان نام این استودیو نامشخص بود و از اون با نام‌هایی نامشخص یاد می‌شد، حال طی اخبار جدیدی که توسط 2K منتشر شده، متوجه شدیم که این استودیوی تازه اخیرا با اسم 31st Union نام‌گذاری شده و همانطور که گفتیم آقای Condrey ریاست این استودیو رو برعهده گرفته. آقای David Ismailer رییس کمپانی 2K نیز طی یک مصاحبه از حضور Michael Condrey در استودیوی جدید خود ابراز علاقه کرد و گفت آقای Condrey با اشتیاق بی‌نهایتی که در ساخت بازی داره می‌تونه با توان رهبری بالای خودش آثار مهم و بی‌نظیری رو خلق کنه.


براساس گفته‌های آقای Condrey، ایشون با یک تیم جوان و بااستعداد همکاری می‌کنند تا برای نسل 9 بازی‌های ویدیویی آثاری درخور و مهم بسازند، این تیم در زمینه خلاقیت آزادی‌های زیادی داره و می‌تونه با استفاده از ایده‌های مفید و مختلف عناوین متنوعی رو ارائه بده. این تیم هم‌اکنون مشغول ساخته یک IP بلندپروازانه هست. کمپانی 2K در این مدت استودیوی Cloud Chamber رو هم تاسیس کرد که قراره نسخه بعدی Bioshock رو توسعه بده، این شرکت با Hangar 13 هم مشغول به کاره و حالا با تاسیس استودیوی 31st Union یک بازی بزرگ دیگه رو به لیستش اضافه می‌کنه. با حضور آقای Condrey در این استودیو می‌تونیم از الان پیش‌بینی یک بازی ترسناک شبیه Dead Space رو داشته باشیم، با اینحال امیدواریم دنباله این مجموعه جذاب توسط 31st Union ساخته بشه. باید صبر کنیم و ببینیم اولین اثر این استودیوی تازه تاسیس چه چیزی خواهد بود.

دوستان به نظرتون دنباله Dead Space توسط استودیوی 31st Union ساخته می‌شه؟ نسل 9 رو برای 2K چطور ارزیابی می‌کنید؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.