ModdingWay.ir
استودیوی Capcom Vancouver خواهان ساخت Dino Crisis جدید بوده است

استودیوی Capcom Vancouver خواهان ساخت Dino Crisis جدید بوده است

دنیای گیم
درحالی که اکنون استودیوی Capcom Vancouver وجود نداره اما ظاهرا به نظر می‌رسه که این تیم خواهان احیای بازی‌های کلاسیک Capcom بوده. یکی از این آثار Dino Crisis هست که هواداران کپکام به شدت منتظر یک نسخه جدید یا بازسازی اون هستند. متاسفانه استودیوی Capcom Japan ساخت این پروژه رو متوقف کرد. یک منبع خبری آشکار کرد که دنباله Dino Crisis در مراحل اولیه ساخت قرار داشته ولی Capcom Japan چند ماه بعد این بازی رو کنسل می‌کنه. Capcom Vancouver می‌خواست آثاری نظیر Onimusha رو نیز بعد از سال‌ها بسازه و یا دنباله MegaMan رو به بازار عرضه کنه اما تمام این ایده‌ها با مخالفت Capcom Japan روبرو شد. پیش از این نیز شنیدیم که Capcom Vancouver درحال ساخت پنجمین نسخه از مجموعه Dead Rising هست که قرار بود با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 توسعه پیدا کنه.


گفته شد که داستان این بازی بین وقایع Dead Rising 2 و Dead Rising 3 و در شهر Santa Catarina در کشور مکزیک رخ می‌ده. بازیکنان نقش Chuck Greene شخصیت اصلی نسخه دوم رو برعهده می‌گرفتند. بازی قرار بود به صورت Co-op هم تجربه بشه و بازیکنان بتونن علاوه بر شخصیت Chuck دختر او یعنی Katie رو هم کنترل کنند. Capcom Vancouver می‌خواست یک بازی با محیط‌های متنوع بسازه که بازیکنان بتونن داخلش ابزار متنوعی رو ساخته و اون‌ها رو با آیتم‌های قدرتمندی مجهز کنند. همچنین Capcom Vancouver می‌خواست این بازی رو به یک اثر RPG تبدیل کنه که به خوبی از سری Dark Souls الهام گرفته اما نهایتا بعد از تغییراتی که در تیم کارگردانی ایجاد شد، Capcom Japan ساخت این بازی رو کنسل کرد.

دوستان نظر شما درمورد عناوین Dino Crisis و Dead Rising چیه؟ منتظر معرفی دنباله کدوم مجموعه هستین؟ دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.