ModdingWay.ir
استودیو Blizzard تاکید می‌کند که WoW برای کنسول‌ها عرضه نخواهد شد

استودیو Blizzard تاکید می‌کند که WoW برای کنسول‌ها عرضه نخواهد شد

دنیای گیم
برخلاف بسیاری از MMO‌های انحصاری پلتفرم PC که بعد از مدت زمان مشخصی برای PC عرضه شدن، کمپانی Blizzard علاقه‌ای به انتشار WoW روی کنسول‌ها نداره. استودیو Blizzard از کلمه "ممکن است روزی اتفاق بیفتد" در مصاحبش استفاده کرده اما تاکید داره که تیم سازنده فعلا برنامه‌ای برای این‌کار نداره. چندی پیش رده‌بندی سنی بسته الحاقی جدید World of Warcraft تحت نام ‌Shadowlands در سازمان رده‌بندی برزیل لیست شد؛ هرچند چندی بعد اعلام شد که این واقعه یک اشتباه فنی بوده :
" - ما هم‌اکنون برنامه‌ای برای عرضه World of Warcraft روی کنسول Xbox Series X نداریم. خبر منتشر شده از سوی سازمان رده‌بندی سنی برزیل یک اشتباه فنی بود و تیم سازنده کماکان مشتاقه که بازیش فقط روی PC در دسترس باشه. "
چندی قبل یک سری افراد کدهای کنترلرهای کنسولی رو در کدهای بازی WoW پیدا کردن و پیش‌بینی می‌شد Blizzard درحال ساخت پورت کنسولی این بازی‌هاست. Blizzard برای اولین بار در تاریخ سری World of Warcraft امکان پشتیبانی از دسته‌ رو در آپدیت Shadowlands برای بازیکنان فراهم کرد. اگه براتون سوال شده که این اقدام اولین قدم برای طراحی پورت‌های کنسولی این بازیه، آقای Hazzikostas، کارگردان WoW این ادعا رو رد می‌کنه. Shadowlands هشتمین بسته الحاقی World of Warcraft به شمار میاد که برای انتشار در ادامه سال 2020 برنامه‌ریزی شده. همونطور که از اسمش مشخصه، این بسته الحاقی در دنیای مردگان جریان داره. نظر شما چیه؟