استودیو GearBox در شرف شکایت از وبسایت Kotaku قرار دارد

استودیو GearBox در شرف شکایت از وبسایت Kotaku قرار دارد

دنیای گیم
وبسایت Kotaku جزو پنج رسانه برتر خارجی صنعت گیم به شمار میره.این رسانه همیشه مورد توجه عموم قرار داشته و حرفاش به عنوان سند شناخته شده.به تازگی طی پست‌های تحلیلی اخیری که منتشر می‌کرده به استودیو GearBox در بازی Borderlands 3 اتهام پول شویی و دزدی وارد کرده.شرکت GearBox هم ظاهرا خیلی از این ادعا خوشش نیومده و با جدیت نسبت به این حرف واکنش نشون داده.به همین منظور آقای Randy Pitchford، مدیر عامل شرکت GearBox، این رسانه رو به دلیل گزارش دروغین و تاثیرگذار متهم کرده.سردبیر سابق Kotaku در تایید این خبر اعلام کرد که Pitchford به کارکنانش پاداش واریز نکرده و حقوق ماهیانه اونارو هم با کم و کسری واریز می‌کنه.


Maxime Babin کارگردان بازی Borderlands 3 هم شروع به تکذیب این اخبار کرد و گزارشی برای رد این شایعات منتشر کرد.در این گزارش اعلام شد که ادعاهای Kotaku در این خصوص بی انصافی در حق کارکنان شرکت GearBox هست.اما Kotaku با انتشار این شایعه مردم رو علیه شبکه‌های مجازی GearBox سوق داده بود.در نهایت Pitchford شخصا بیانه‌ای منتشر کرد و ادعاهای Kotaku رو کذب تلقی کرد :
" این گزارش در هیچ جناهی حقیقت ندارد و با اسناد رو شده می‌شود این خبر را تایید کرد.هر آنچه در این گزارش خوانده‌اید برای جلب توجه شما نوشته شده است و آن فرد برای حاشیه سازی پول دریافت می‌کند. ما برای کارکنان خود ارزش قائلیم و به نظر ما آن‌ها جزو بهترین بازی‌سازان جهان هستند. این وبسایت‌ها همواره برای شایعه پراکنی و جذب مخاطب کسب درآمد می‌کنند. "
فعلا وسایت Kotaku جوابی برای این بیانیه منتشر نکرده اما پیش بینی میشه این رسانه برای حفظ منافع خودش هم که شده قضیه رو خیلی زود به سکوت فرو ببره...
نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-2-1 ( 5 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Borderlands

مقاله های مرتبط با Borderlands

دانلود های مرتبط با Borderlands

ویدیو های مرتبط با Borderlands

موسیقی های مرتبط با Borderlands

والپیپر های مرتبط با Borderlands