استودیو Guerrilla Games در تلاش‌ برای رفع کردن مشکلات فنی Horizon Zero Dawn است

استودیو Guerrilla Games در تلاش‌ برای رفع کردن مشکلات فنی Horizon Zero Dawn است

دنیای گیم
بازی Horizon Zero Dawn، ساخته یکی از استودیوهای 1st Party شرکت Sony سرانجام برای پلتفرم PC در دسترس قرار گرفت. همونطور که پیش‌بینی می‌شد سازنده کنسولی نتونست بازی محبوب خودش رو به خوبی تمام برای این پلتفرم بهینه‌سازی کنه. همونطور که حتما تا الان متوجه شدید‌، بازی Horizon Zero Dawn دارای مشکلات فنی زیادی اعم از Crash‌های بی دلیل و متعدده. استودیو Guerrilla Games به همین منظور در تلاشه تا راه‌ حلی برای این مشکل پیدا کنه. این بازی سه روز قبل، یعنی در تاریخ 7 آگوست 2020 برای PC منتشر شد و تونست میانگین نمرات خوب 88 از 100 رو برای خودش به ثبت برسونه. شرکت سازنده قول داده که به محض رفع مشکل هواداران رو از این موضوع مطلع می‌کنه :
" ما متشکریم که مشکلات خودتون رو در صفحات مجازی چون Steam ،Reddit و وبسایت ما به اشتراک می‌ذارید. لطفا اگه باگ یا مشکل فنی در بازی مشاهده کردید حتما با ما به اشتراک بذارید. اطلاعات شما تاثیر بسزایی در بهبود عملکرد فنی بازی در آینده خواهد داشت. "
بازیکنان درحال انتشار راه‌حل‌های من درآوردی و دست ساخت برای رفع Crashها هستن؛ با این وجود Guerrilla Games باید زودتر راه‌ح لی برای این مشکل پیدا کنه. بزودی منتظر مقاله تجزیه و تحلیل عملکرد فنی این بازی از وبسایت GM باشید...