ModdingWay.ir
استودیو Kojima Productions شایعات اخیر میان عناوین MGS و P.T را رد می‌کند

استودیو Kojima Productions شایعات اخیر میان عناوین MGS و P.T را رد می‌کند

دنیای گیم
دو روز گذشته، رسانه Gameblog مطلبی منتشر کرد که مدعی می‌شد Kojima و تیمش از بخشی از بودجه سری Metal Gear Solid برای ساخت بازی P.T استفاده کردن. با این وجود دیروز Kojima Productions طی پستی این شایعات رو رد می‌کنه. بیاید به سرآغاز ماجرا بریم؛ جایی که Gameblog مدعی می‌شه تیم کوچکی به صورت مخفیانه درحال ادامه توسعه بازی Silent Hills (P.T) هستن. به گفته این رسانه Konami از استارت این پروژه و حتی تاریخ انتشارش بی خبر بود. نه تنها این مورد، بلکه این رسانه ادعا کرد آقای هیدئو کوجیما به صورت مخفیانه از بخشی از بودجه MGSV برای ساخت این بازی استفاده کرده. طبق گفته این رسانه، هیدئو کوجیما بدون هیچ‌گونه هماهنگی با شرکت Konami تصمیم گرفت با Sony همکاری کرده و این عنوان رو روی شبکه PSN منتشر کنه. با توجه به تمامی اطلاعات لیک شده، بنظر نمیاد حتی یک دونه از اونا درست باشه. استودیو Kojima Productions نه تنها هیچ واکنشی در صفحات مجازی این رسانه انجام نداد، بلکه مستقیما شایعات رو تکذیب کرد. متن تکذیب Kojima Productions بدین صورته :
" استودیو Kojima Productions معمولا واکنشی نسبت به شایعات و اخبار غلط نشون نمیده، با این حال ما تایید می‌کنیم که اخبار انتشار یافته در رسانه Gameblog کاملا غلطه. "
این دومین خبر غلطی هست که کوجیما مستقیما تکذیبش می‌کنه. در مارس 2020 شایعه‌ای وجود داشت که Kojima Productions و Sony در حال توسعه یک بازی انحصاری برای PS5 هستن که خود کوجیما به شخصه ردش کرد. همونطور که می‌دونید Sony یک مراسم PS5 Event دیگه در آگوست 2020 خواهد داشت و ممکنه در اون مراسم از این بازی رونمایی بشه. شما چی فکر می‌کنید دوستان؟ آیا نسخه بعدی Silent Hill بالاخره معرفی می‌شه؟