استودیو Remedy روی یک بازی بزرگ در جهان Alan Wake و Control کار می‌کند

استودیو Remedy روی یک بازی بزرگ در جهان Alan Wake و Control کار می‌کند

دنیای گیم
استودیو Remedy مدت‌هاست که تایید کرده تمام وقایع بازی‌های مختلف‌ این شرکت در یک جهان و Universe جریان داره. از جمله جهان‌های Alan Wake و Control که در نمایش State of Play اخیر برای اولین بار شاهد نمایشی از آخرین DLC این بازی تحت نام AWE بودیم. همچنین بنظر می‌رسه این استودیو فنلاندی درحال توسعه یک بازی AAA بزرگ با تلفیقی از جهان‌های این دو بازیه. بیانیه‌ جدید Remedy بدین صورته :
" برای 10 سال، ما آرزوهای نشدنی زیادی داشتیم. داستان‌هایی که در این سال‌ها برای شما روایت کردیم، همه در یک جهان قرار دارن. از ابتدا تا به امروز، بازی‌های ما پتانسیل کراس اور بی‌نظیری داشتن. "
طی این بیانیه Remedy هم‌چنین تایید کرد که این تیم درحال توسعه یک بازی در جهانی مشابه ساخته‌های دیگه هست. پیش‌بینی من اینه که بازی جدید این شرکت از موتور گرافیکی Northlight ‌Engine استفاده می‌کنه. همچنین این بازی برای کنسول‌های نسل بعدی طراحی می‌شه و قطعا از تکنولوژی Reshade Ray-Tracing استفاده می‌کنه. من فکر می‌کنم DLC آخر بازی Control مقدمه‌ای هست که سازندگان برای معرفی و ساخت بازی بعدیشون به مخاطبین نشون میدن. شایعات اخیر خبر از این میدن که این بازی BigFish نام داره. همچنین با توجه به همکاری‌های اخیر این استودیو با Epic Games می‌شه پیش‌بینی کرد که این بازی تنها برای Epic Games Store منتشر می‌شه. تیم دوم Remedy هم‌اکنون روی ساخت کمپین بازی CrossfireX تمرکز داره؛ بازی که منحصرا برای پلتفرم‌های Microsoft در دسترس قرار می‌گیره...


نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-5-18 ( 1 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Control

مقاله های مرتبط با Control

دانلود های مرتبط با Control

ویدیو های مرتبط با Control

موسیقی های مرتبط با Control

والپیپر های مرتبط با Control