استودیو SEGA بازی‌های بیشتری را برای PC منتشر می‌کند

استودیو SEGA بازی‌های بیشتری را برای PC منتشر می‌کند

دنیای گیم
بنظر می‌رسه استودیو SEGA و Atlus از میزان فروش و استقبال هواداران از بازی Persona 4 Golden روی پلتفرم Steam خوشحالند و دوست دارن بازی‌های بیشتری رو برای این پلتفرم در دسترس قرار بدن. طی مصاحبه‌های رسمی اخیر SEGA ‌با رسانه‌های معتبر این خبر تایید شده :
" ما بازی Persona 4 Golden رو بعد از فروش نسبتا موفقی که روی کنسول PS Vita داشت برای پلتفرم PC هم در دسترس قرار دادیم. میزان فروش بازی روی این پلتفرم فراتر از انتظارات ما بود. ما به پورت بازی‌های قدیمی خودمون برای Steam یا PC ادامه میدیم. ما همچنین برای عرضه بازی‌های آیندمون روی این پلتفرم برنامه‌های ویژه‌ای داریم. "
اگه نمی‌دونید بهتره بهتون یادآوری کنم که بازی Persona 4 Golden در یک ماهه اول انتشارش بیش از نیم میلیون نسخه روی PC فروش داشت. به همین خاطره که SEGA و Atlus حسابی از این بازخورد حمایت کردن. خیلی برام جای سواله که آیا Persona 5 هم در این راه برای PC عرضه می‌شه یا نه. بازی Persona 5 تحت انحصار کنسول‌های PS3 و PS4 قرار داره. در کنار این‌ها کنجکاویم که بدونیم آیا سری‌های بزرگ دیگه SEGA چون Yakuza هم برنامه‌ای برای عرضه روس پی‌سی دارن یا خیر. شما چی فکر می‌کنید؟