این ماد به شما اجازه می‌دهد Half-Life: Alyx را با ماوس و کیبورد به اتمام برسانید

این ماد به شما اجازه می‌دهد Half-Life: Alyx را با ماوس و کیبورد به اتمام برسانید

دنیای گیم
بالاخره ماد Non-VR بازی Half-Life: Alyx توسعه یافت و در دسترس هواداران قرار گرفت. مادسازی به نام r57zone با ساخت این ماد کاری کرد تا گیمرها و طرفداران این سری بتونن آخرین نسخه مجموعه محبوبشون رو با ماوس و کیبورد انجام بدن، خوشبختانه شما می‌تونید تا پایان این بازی با ماوس و کیبورد پیش برین و اصلا نیازی به استفاده از ابزار واقعیت مجازی نیست. با تمام این‌ها ایراداتی در ماد مذکور وجود داره و انتظار می‌ره در آینده برطرف بشه. توجه داشته باشین که این ایده‌آل‌ترین راه برای تجربه بازی نیست اما برای کسانی که تجهیزات VR ندارن می‌تونه گزینه مناسبی باشه. برای دریافت ماد مذکور می‌تونین به این صفحه مراجعه کنید.


Half-Life: Alyx آخرین نسخه از سری Half-Life هست که توسط کمپانی Valve برای PC منتشر شد. این اثر تنها از طریق واقعیت مجازی قابل بازیه و بدون این ابزار شما نمی‌تونین اون رو تجربه کنید. داستان این نسخه در فاصله زمانی دو نسخه این مجموعه روایت می‌شه و گیمر نقش کاراکتر فرعی این سری یعنی Alyx رو برعهده می‌گیره. Half-Life: Alyx موفقیت‌های زیادی کسب کرد و با استقبال عالی منتقدین و مردم روبرو شد. باوجود اینکه بازی برای واقعیت مجازی هست اما خیلی از طرفداران Half-Life سعی کردن اون رو تجربه کنند.

دوستان نظرتون درمورد Half-Life: Alyx چیه؟ آیا این بازی رو با ماد Non-VR تجربه می‌کنین؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.