بازیکنان پلتفرم PC نمی‌توانند از تمام محتویات فرعی بازی Marvel Avengers استفاده کنند

بازیکنان پلتفرم PC نمی‌توانند از تمام محتویات فرعی بازی Marvel Avengers استفاده کنند

دنیای گیم
استودیو Square Enix در ادامه همکاری‌هاش با کمپانی Sony، رسما اعلام کرد که ابرقهرمان Spider-Man به صورت بسته‌ای الحاقی به یکی از کاراکترهای قابل بازی Marvel Avengers تبدیل خواهد شد. نکته قابل توجه اینه که این DLC تنها برای دارندگان کنسول PlayStation 4 در دسترس قرار می‌گیره و برای سایر پلتفرم‌ها عرضه نمی‌شه. سونی طی بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد :
" خوشحالیم که می‌تونیم نقشی در این پروژه بزرگ داشته باشیم و با استودیو Crystal Dynamics همکاری کنیم. ما بی‌صبرانه منتظریم که اسپایدرمن رو برای بازی Marvel's Avengers در اوایل سال 2021 در دسترس قرار بدیم. همونطور که متوجه شدید، این بسته الحاقی بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ای برای خریداران نسخه PlayStation بازی در دسترس قرار می‌گیره! "
راستش رو بخواید، این اولین باری نیست که Sony در بازی‌های Third Party محتوای انحصاری عرضه می‌کنه. پیش‌تر شخصیت کریتوس رو به صورت اختصاصی در نسخه PlayStation بازی Mortal Kombat دیده بودیم. مشکلی با این سیاست ندارم اما خوبه که گاهی استودیویی که به شرکت‌های بزرگ وابسته نیست به جای فکر کردن به جیب خودش، رضایت کاربران رو به همراه خودش داشته باشه. انتظاری از مادسازها هم نداشته باشید، چرا که ساخت انیمیشن‌های حرکتی این ابرقهرمان با استفاده از ماد کار بسیار متفاوت و سختیه. خوشبختانه عملکرد فنی نسخه PC بازی Marvel Avengers قابل تمجیده. بررسی‌های فنی نشون میده که این بازی با نهایت کیفیت و رزولوشن 4K به راحتی فریم بالایی رو در دسترس بازیکنان قرار میده. بازی Marvel Avengers با تمامی این تفاسیر در تاریخ چهارم سپتامبر 20201، یعنی نزدیک به یک ماه دیگه عرضه می‌شه. توجه داشته باشید که بتای عمومی و رایگان بازی هم در تاریخ 21 آگوست شروع می‌شه.