بازی Digimon Survive تا سال 2021 تاخیر خورد

بازی Digimon Survive تا سال 2021 تاخیر خورد

دنیای گیم
تهیه کننده مشهور، آقای Kazumasa Habu طی پیامی تایید کرد که تاریخ انتشار بازی نقش‌آفرینی Digimon Survive که پیش‌تر قرار بود در سال 2020 عرضه بشه، تا سال 2021 به تعویق افتاد. تاریخ انتشار دقیق این بازی هنوز مشخص نشده. این بازی موردانتظار برای چهار پلتفرم PC، Xbox One، Nintendo Switch و PS4 تایید شده. آقای Habu مدعی شد که مشکلات زیرساختی و داخلی موجب شد تا نتونند بازی Digimon Survive رو در وقت و زمان معین عرضه کنند :
" ما قصد داشتیم تا بازی Digimon Survive رو در سال 2020 در دسترس قرار بدیم؛ اما چالش‌هایی که اخیرا دنیا باهاش دست و پنجه نرم می‌کنه مارو در انجام چنین امری ناتوان کرد. ما از تمامی هواداران و طرفدارهامون به دلیل پشتیبانی عالیشون تشکر می‌کنیم. تمام تلاشمون بر اینه که بتونیم یک تجربه عالی و لذت‌بخش برای شما به وجود بیاریم. بهار 2021، منتظر انتشار اخبار بیشتری از بازی باشید... "
کنسول‌های PS5 و XSX/S تا یک ماه دیگه عرضه می‌شن و هنوز مشخص نیست که آیا Digimon Survive برای پلتفرم‌های نسل بعدی هم در دسترس قرار می‌گیره یا خیر. این بازی اولین بار در سال 2018 معرفی شد، و شاید براتون جالب باشه که این عنوان ابتدا قرار بود در سال 2019 منتشر بشه. Digimon Survive یک عنوان نقش‌آفرینی با مبارزات نوبتی و داستانی تاثیرپذیر هست. داستان بازی در خصوص چهار جوان دنبال می‌شه که برحسب اتفاقی خاص، وارد دنیای تکنولوژی شدن. نظر شما درخصوص این بازی چیه؟

Follow Amir Hossein Ranjbar on Twitter : LAZERZ
نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-7-25 ( 12 روز پیش )

ویدیو های مرتبط با Digimon Survive