بازی Dying Light 2 با تکنولوژی Ray-Tracing نسل بعد فوق‌العاده بنظر می‌رسد

بازی Dying Light 2 با تکنولوژی Ray-Tracing نسل بعد فوق‌العاده بنظر می‌رسد

دنیای گیم
حتما نسخه اول بازی Dying Light رو به یاد دارید.تجربه زامبی کشی متفاوتی که تا به اون روز چیزی مشابهش رو مشاهده نکرده بودیم.بازی که تلفیق استاندارد‌های از گان‌پلی، اکشن‌‌، آدرنالین و پارکور بود.نسخه دوم این بازی در E3 2018 معرفی و در E3 2019 تریلرهای جدیدی ازَ به نمایش دراومد.چند وقت اخیر تایید شد بازی Dying Light 2 یک عنوان بین نسلی خواهد بود که برای هردو کنسول‌های نسل هشت و نه صنعت گیم منتشر می‌شه.همین بین نسلی بودن بازی باعث می‌شه PC گیمرها بهترین و کامل‌ترین گرافیک ممکن رو روز انتشار بازی از مانیتورهاشون دریافت کنند.


آقای Tomasz Szałkowski یکی از رئسای استودیو Techland از گرافیک بازی Dying Light 2 با تکنولوژی جدید Ray-Tracing این‌چنین تعریف کرد :
" بازی Dying Light 2 تا به امروز بزرگ‌ترین بازی هست که با موتور گرافیکی C-Engine ساخته شده. گرافیک یکی از مهم‌ترین فاکتورهای ما در ساخت بازیه و برای همین هم شرکت Techland داره برای اولین بار از تکنولوژی Ray-Tracing در ساخت بازیش استفاده می‌کنه. ما خوشحالیم که در این راه با Nvidia در حال همکاری هستیم و امیدواریم محصول نهایی چیز موفقی از آب در بیاد. "
تکنولوژی Ray-Tracing بافت‌های گرافیکی بازی رو از نو پردازش می‌کنه و با افکت دادن به نورپردازی و سایه زنی بازی‌ها گرافیکی فرسنگ‌ها متفاوت‌تر از قبل به نمایش میذاره.بازی برای انتشار در تاریخ نامعلومی در سال 2020 برنامه ریزی شده.