بازی Little Nightmares به فروش دو میلیون نسخه‌ای دست پیدا کرد

بازی Little Nightmares به فروش دو میلیون نسخه‌ای دست پیدا کرد

دنیای گیم
ناشر شرقی Bandai Namco طی بیانیه‌ای اعلام کرد که بازی مستقل، پلتفرمر و ترسناک Little Nightmares به فروش دو میلیون نسخه‌ای دست پیدا کرده.بازی شمارو در نقش کاراکتری بنام Six قرار می‌ده، دختری که درون کشتی مرموز و ترسناکی گرفتار شده.Six در طول بازی سعی می‌کنه با فرار از دست موجودات ترسناک درون کشتی و تله‌های سرتاسر بازی خودش رو از این کشتی فراری بده.آقای Herve Hoerdt، یکی از مسئولان شرکت Bandai Namco در خصوص این موفقیت گفت :
" قرار داشتن در پروژه ساخت بازی بزرگی چون Little Nightmares از همون ابتدا تا انتها تجربه‌ای خارق‌العاده بود. ما قصد داریم دنیای Little Nightmares رو بیش از اینی که الان شاهدیم گسترش بدیم. داستان ما با این فرانچایز تازه شروع شده... "همچنین آقای Lucas Roussel، یکی از سازندگان بازی Little Nightmares همچنین اذعان داشت :
" این خیلی لذت بخشه که می‌بینیم بازی Little Nightmares از روز اول انتشار تا به الان با استقبال بی‌نظیر طرفداران همراه شده. با انتشار این بازی روی Google Stadia حتی گیمرهای بیشتری شانس تجربه این عنوان رو پیدا می‌کنند. ما به شدت روی ساخت بازی Little Nightmares II متمرکز هستیم و برای انتشار اطلاعات بیشتر از بازی طی تابستان پیش رو لحظه شماری می‌کنیم. "
بازی Little Nightmares در سال 2017 منتشر شد و فروش دو میلیون نسخه‌ای این بازی تنها در عرض سه سال برای تیم سازنده موفقیتی بی‌بدیل به شمار میره.