ModdingWay.ir
بازی Madden NFL 21 هوش مصنوعی و پشتیبانی بهتری نسبت به نسخه‌های قبلی خواهد داشت

بازی Madden NFL 21 هوش مصنوعی و پشتیبانی بهتری نسبت به نسخه‌های قبلی خواهد داشت

دنیای گیم
در جدیدترین پست اطلاعاتی منتشر شده توسط EA برای بازی Madden NFL 21، خبر از بهبود هوش مصنوعی یا AI بازیکنان نسبت به نسخه‌های قبل‌تر داده می‌شه. علاوه بر این‌ها Electronic Arts قول پشتیبانی بهتر و انتشار آپدیت‌های جدیدتری رو به بازیکنان و هواداران این سری داده. سری Madden دارای مکانیزمی به نام Live Playbooks هست که تداخل‌هایی بین مسابقات واقعی و مجازی به وجود میاره. یعنی اگه مسابقات بزرگ فوتبالی در جریان باشه در بازی هم چنین اتفاقی میفته. توضیحات رسمی EA در پی تایید این خبر بدین صورته :
" در Madden NFL 21 ما محتوای جدید ناشی از آپدیت‌ها رو بهبود می‌بخشیم. ما همچنین تمرکز ویژه‌ای روی Playbook‌هامون در این بازی داریم. "
من دقیق از نحوه کارکرد این امر با خبر نیستم اما فکر می‌کنم علاوه بر Madden NFL 21، بروزرسانی برای Madden 20 هم در دسترس قرار می‌گیره که نقل و انتقالات و مسابقات فوتبال رو برای کاربران این بازی بروز می‌کنه. بازی Madden NFL 21 برای انتشار در تاریخ 18 آگوست 2020 برای Xbox One، PS4 و PC برنامه‌ریزی شده که ورزش فوتبال آمریکایی رو شبیه‌سازی می‌کنه. این اثر نیز همانند Cyberpunk 2077 از بروزرسانی میان نسلی رایگان بهره می‌بره و خریداران این نسل بازی می‌تونند نسخه نسل نهمی بازی رو به طور رایگان دریافت کنند.