ModdingWay.ir
بازی NHL 21 کمی با تاخیر عرضه خواهد شد

بازی NHL 21 کمی با تاخیر عرضه خواهد شد

دنیای گیم
بازی NHL 21 تایید شده و بزودی توسط EA معرفی خواهد شد اما دیرتر از حالت عادی سالانه به بازار عرضه می‌شه. طرفدار بازی‌های NHL که همیشه در ماه سپتامبر شاهد عرضه بازی‌ مورد علاقشون بودن امسال در ماه اکتبر باید منتظر انتشار نسخه جدید NHL باشن. رسانه‌های معتبر اذعان دارن که Electronic Arts رسما از این بازی در آگوست 2020 رونمایی می‌کنه. همچنین این عنوان یک بازی میان‌نسلی خواهد بود و علاوه بر Xbox Series X و PS5 برای کنسول‌های نسل حاضر یعنی Xbox One و PS4 هم عرضه می‌شه. توجه داشته باشید که منظور از انتشار بازی روی کنسول‌های نسل بعد اشاره به قابلیت Backward هردو کنسول هست و قرار نیست شاهد نسخه نسل نهمی این بازی با بهبود‌های گرافیکی باشیم. البته که عرضه NHL 21 برای پلتفرم PC هم تایید شده. این تاخیر طبیعتا بخاطر پندمی ویروس کرونا یا کووید 19 در جهان صورت گرفته که پروژه ساخت بازی‌ رو نسبت به حالت عادی کندتر کرده ‌:
" ما خوشحالیم که بهتون بگیم بازی جدید ما از لحاظ کیفی به هیچ عنوان تحت تاثیر این مشکلات قرار نگرفته؛ ما فقط به مدت زمان کمی برای رفع باگ‌ها و اضافه کردن یک سری ویژگی‌های ریز نیاز داریم. ما متوجه هستیم که بسیاری از شما از این خبر ناامید شدید، اما سعی می‌کنیم اثری به شما تحویل بدیم که ارزش صبر کردن رو داشته باشه. "
استودیو Electronic Arts برنامه ویژه‌ای روی بازی‌های ورزشی خودش داره و قراره علاوه بر NHL 21 بازی‌های NFL 21، FIFA 21 و UFC 4 رو در سال جاری عرضه کنه.


نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-4-31 ( 19 روز پیش )

والپیپر های مرتبط با NHL