بازی Resident Evil 3 Remake از محافظت Denuvo استفاده می‌کند

بازی Resident Evil 3 Remake از محافظت Denuvo استفاده می‌کند

دنیای گیم
کمپانی Capcom از طریق صفحه Steam بازی موردانتظار Resident Evil 3 Remake رسما اعلام کرد این بازی از قفل محافظتی Denuvo بهره می‌بره. شرکت کپکام به منظور کرک نشدن این اثر از محافظت دنوو استفاده خواهد کرد، پیش از این هم بازی RE2: Remake در زمان عرضه از این محافظت بهره می‌برد و با گذشت یک سال از زمان عرضه، این قفل کارش رو در محافظت از بازی به پایان رسوند. پیش‌بینی می‌شه کپکام برای RE3: Remake هم چنین شیوه‌ای پیاده کنه و بعد از مدتی این محافظت رو از بازی حذف کنه. با اینحال باید بگیم که اگر منتظر تجربه نسخه کرک شده هستین، باید تا زمان کرک شدن بازی صبر کنید.


RE3: Remake همچون نسخه اصلی روایت‌کننده داستان Jill Valentine هست، او یکی از معدود افرادی هست که در شهر Raccoon City زنده موند و دسیسه‌های شرکت Umbrella رو دید، حال او به دنبال افشاگری در برابر این شرکت هست اما آمبرلا برای جلوگیری از این اتفاق، از سلاح سری خودش یعنی Nemesis رونمایی می‌کنه تا جلوی جیل رو گرفته و او رو به قتل برسونه. به گفته سازنده، این عنوان اثری هست که نسبت به RE2: Remake بیشتر خطی و اکشن بوده و بازیکنان مدام باید از دست نمسیس درحال فرار باشن، شما در نقش جیل باید همیشه مراقب اطراف خود باشین چرا که هر لحظه امکان مرگ او وجود داره. Resident Evil 3: Remake در روز جمعه، 15 فروردین 1399 (3 آپریل 2020) به بازار عرضه خواهد شد.

دوستان درمورد Resident Evil 3: Remake چه فکری دارید؟ به نظرتون این اثر مثل RE2: Remake موفق به جلب نظر مردم و منتقدین می‌شه؟ خوشحال میشیم اگر نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید