بازی Sherlock Holmes: Chapter One رسما معرفی شد | اولین جزئیات

بازی Sherlock Holmes: Chapter One رسما معرفی شد | اولین جزئیات

دنیای گیم
استودیوی Frogwares از جدیدترین بازی مجموعه کارآگاهی و جنایی Sherlock Holmes رونمایی کرد. این بازی Sherlock Holmes: Chapter One نام داره که قراره در سال 2021 به صورت میان نسلی به بازار عرضه بشه. SH: Chapter One یک بازی داستان‌محور تک‌نفره هست، بازی در دوران جوانی کارآگاه خبره و ماهر یعنی Sherlock Holmes روایت می‌شه. او در جزیره مدیترانه درحال حل یک پرونده مهم درمورد مرگ مادرش هست و در این بین می‌خواد خودش رو ثابت کنه.


مثل همیشه گیمرها می‌تونن با استفاده از زور بازو و یا عقل خودشون مراحل بازی رو پیش برده و معماها رو حل کنند. بازیکنان تصمیمات مهمی می‌گیرن که در تعیین موقعیت‌ها نقش به سزایی دارند. جهان بازی بزرگه و شما باید با اکتشاف، معماها رو پیدا کنین چرا که خبر ندارین سرنخ بعدی به کجا ختم می‌شه، پس از شایعات، شنیده‌ها، علامت‌ها و... استفاده کنین تا به هدف برسید. همانطور که گفته شد Sherlock Holmes: Chapter One سال 2021 به صورت میان نسلی به بازار عرضه می‌شه. Frogwares بعد از دردسرهای متفاوتی که باهاشون دست و پنجه نرم کرد تونست کنترل اوضاع رو به دست بگیره و به گونه‌ای وضعیت تیمش رو به حالت عادی برگردونه تا مشکلی در ساخت بازی‌ها نداشته باشه.

دوستان نظر شما درمورد بازی Sherlock Holmes: Chapter One چیه؟ منتظر این عنوان هستین؟ دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.