بازی Suicide Squad: Kill the Justice League رسما با انتشار تریلری معرفی شد

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League رسما با انتشار تریلری معرفی شد

دنیای گیم
استودیو Warner Bros سرانجام طی مراسم DC FanDome از جدیدترین ساخته Rocksteady، خالق بازی‌های ابرقهرمانی بتمن پرده‌برداری کرد. این بازی Suicide Squad: Kill the Justice League نام داره که در سال 2022 تنها برای PC و کنسول‌های نسل بعدی عرضه می‌شه. علاوه بر این‌ها استودیو سازنده اولین تریلر In-Engine بازی رو منتشر کرد که بزودی در بخش تریلرها براتون در دسترس قرار میدیم. البته In-Engine بودن یا نبودن تریلر هنوز رد یا تایید نشده، اما با نگاهی دقیق به بافت‌ها و موی هارلی می‌شه متوجه این امر شد که احتمالا این تریلر سینماتیک یا CG نبوده. توضیحات رسمی بازی بدین صورته :
" خالقان سری Batman Arkham با یک بازی اکشن-ماجراجویی و شوتر جدید برگشتن. خطرناک‌ترین ضدقهرمان‌های DC باهم همکاری می‌کنند تا به هدفی واحد برسند : اعضای لیگ عدالت رو بکشید! شما جوخه انتحار هستید! "
این بازی به کمک Deadshot و یک سری ضدقهرمان دیگه از المان‌های شوتر سوم شخص هم استفاده خواهد کرد. تمامی روایات بازی ذکر شده، در جهان پرجزئیات و بزرگ متروپولیس دنبال می‌شه؛ شهری که به نوعی محل اقامت سوپرمن به حساب میاد. هدف Harley Quinn، Deadshot، Captain Boomerang و King Shark این‌بار شر نیست و جهان از خشم و جاهلیت اعضای لیگ عدالت وارد آشوبی بزرگ شده. بازی به صورت تک‌نفره و Co-op هم قابل تجربه هست. اگه به صورت تک‌نفره بازی کنید، کنترل دیگر کاراکتر بر عهده کامپیوتر خواهد بود؛ ضمن اینکه توانایی Switch کردن بین این کاراکترها رو هم دارید. همچنین تایید شده که جهان بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در جهانی موازی سری Batman Arkham جریان داره؛ خبری که تئوری‌های مختلفی درخصوص نحوه روایت بازی به وجود آورده. نظر شما چیه؟ آیا از بازی جدید Rocksteady راضی هستید؟ نظرات خودتونو با ما به اشتراک بذارید.