ModdingWay.ir
بازی Transformers: Battlegrounds رسما برای PC معرفی شد

بازی Transformers: Battlegrounds رسما برای PC معرفی شد

دنیای گیم
استودیو Hasbro از بازی جدیدش با تم ترنسفورمری تحت نام Transformers Battlegrounds رونمایی کرد.این عنوان توسط استودیو ‌Coatsink در دست ساخت قرار داره و 23 اکتبر امسال برای پلتفرم PC منتشر می‌شه.شما می‌تونید علاوه بر اسکرین‌شات‌های جدید این بازی، تریلر رونماییش رو هم از این لینک تماشا کنید.داستان بازی در خصوص رهبری بنام Megatron روایت می‌شه که ناپدید شده و پیروانش یعنی Autobot‌ها به رئیس و رهبری جدید برای ادامه ماموریت‌هاشون نیاز دارن.این عنوان از هر دو بعد تک‌نفره و چند‌نفره می‌تونه هوادارانش رو راضی نگه داره و به گفته سازندگان روی هردو بخش حساب ویژه‌ای باز کرده.آقای Terry Malham، یکی از سازندگان درون پروژه اذعان داشت :
" سری Transformers یکی از فرانچایزهای معروف و محبوب بین طرفداران به شمار میره. این باعث افتخار ماست که داریم بخش کوچکی از این Universe عظیم رو می‌سازیم تا طرفداران در کنارهم از این عنوان لذت ببرند. "
آقای Mark Blecher، مسئول مالی استودیو Hasbro همچنین ادامه داد :
" بازی Transformers Battlegrounds به معنی واقعی کلمه یک تجربه Transformers رو به شما ارائه میده. این باعث افتخار ماست که نبرد حماسی بین Autobot و Deception رو برای نسل جدید گیمرها هم به نمایش بذاریم. "
استودیو Hasbro قول داده که تابستان امسال تا قبل از انتشار بازی جزئیات بیشتری از این عنوان منتشر خواهد شد.

نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-3-24 ( 1 ماه پیش )

دانلود های مرتبط با TRANSFORMERS

ویدیو های مرتبط با TRANSFORMERS

والپیپر های مرتبط با TRANSFORMERS