ModdingWay.ir
با اطلاعات تکمیلی از بتا بازی Marvel's Avengers همراه باشید

با اطلاعات تکمیلی از بتا بازی Marvel's Avengers همراه باشید

دنیای گیم
استودیو Square Enix از اطلاعات تکمیلی درخصوص محتوای در دسترس بتا Marvel's Avengers رونمایی کرد. بتا این بازی دیدی جزئی از اونچه که در نسخه نهایی از بازی انتظار داریم به ما اهدا می‌کنه. این بتا شامل محتواهای غنی زیادی چون بخش کوتاه داستانی، مراحل Co-op و امکان اکتشاف و گشت‌ و گذار در نقشه بازی می‌شه. نسخه بتا بازی Marvel's Avengers شامل مراحل داستانی متعدد و مراحل فرعی بی‌شماریه که به صورت تک نفره و Co-op با استفاده از قهرمان‌های مختلف قابل تجربه کردنه. در یکی از مراحل قهرمان جوان Kamala Khan با Hulk تیمی تشکیل داده و برای حمله به تشکیلات نظامی دشمن آماده می‌شن. آقای Scot Amos، یکی از رئسای Crystal Dynamics اذعان کرد :
" ما واقعا در تلاشیم که در بتای Marvel's Avengers دیدی وسیع از پتانسیل‌های اصلی این بازی رو به طرفداران نمایش بدیم. من نمیتونم بیشتر از این به تیمم افتخار کنم و منتظرم هرچه سریع‌تر شاهد واکنش‌های هواداران باشم. "
بتا خصوصی بازی Marvel's Avengers در تاریخ 14 آگوست 2020 برای پیش‌خرید کنندگان پلتفرم PC در دسترس قرار می‌گیره. در تاریخ 21 آگوست بتا عمومی بازی در دسترس تمامی پی‌سی پلیرها قرار می‌گیره و تا انتهای 23 آگوست ادامه داره. بازی Marvel's Avengers برای انتشار در تاریخ 4 سپتامبر 2020 برنامه‌ریزی شده و توسط سازندگان سه گانه ریبوت Tomb Raider در دست ساخت قرار داره...