ModdingWay.ir
با اولین اطلاعات و تصاویر رسمی از بازی Hitman 3 همراه باشید

با اولین اطلاعات و تصاویر رسمی از بازی Hitman 3 همراه باشید

دنیای گیم
استودیو IO Interactive روز گذشته به منظور تکمیل رونمایی از عنوان Hitman 3، اطلاعات و اسکرین‌شات‌های جدیدی از این اثر منتشر کرد.بازهم شاهد بازگشت اساسین دوست داشتنی یعنی Agent 47 هستیم و قراره برای چندمین بار در سری به لوکیشن و مناطق مختلف برای انجام ماموریت‌هامون سفر کنیم.همونطور که IO Interactive قولش رو داده بود سری Hitman صاحب یک سه گانه ریبوت شد که با انتشار این بازی پرونده این سه گانه به طور کامل بسته میشه.همراه خارج از میدان Agent 47 یعنی Diana Burnwood در این بازی حضور داره و شاهد بازگشت دوستان قدیمی مامور 47 چون Lucas Grey هستیم.ماموریت این اشخاص مشخصه، افراد سودجو و راحت‌طلب این دنیا باید از صفحه روزگار محو بشن! آقای Mattias Engstrom، کارگردان بازی این‌گونه اثرش رو توصیف کرد :
" بازی Hitman 3 تاریک‌ترین بازی در بین نسخه‌های گذشته خواهد بود. در ساخت جدیدترین عنوان Hitman ما المان‌های جدید و اتمسفری تاثیرگذار خلق کردیم. "
بازی اصلی از 6 لوکیشن مختلف با جزئیاتی بالا تشکیل شده.مطمئن باشید مثل سایر آثار هیتمن صدها روش برای کشتن دشمن‌ها وجود داره؛ از زیادی نمک ریختن در غذای افراد بگیرید تا هرچی که خودتون دوست دارید! این ویژگی‌ باعث شده ارزش تکرار بازی‌های Hitman همیشه بالا باشه.هنوز اطلاعات رسمی مبنی بر اپیزودیک بودن این بازی اعلام نشده، اما حداقل می‌تونیم بگیم اولین قسمت از این عنوان در ژانویه 2021 منتشر خواهد شد، زمانی که رسما وارد نسل نهم شدیم...


نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-3-24 ( 2 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Hitman

مقاله های مرتبط با Hitman

دانلود های مرتبط با Hitman

ویدیو های مرتبط با Hitman

موسیقی های مرتبط با Hitman

والپیپر های مرتبط با Hitman