بخش‌هایی از محتوا بازی ‌Someday You'll Return به منظور بهبود کیفیت بازی حذف شدند!

بخش‌هایی از محتوا بازی ‌Someday You'll Return به منظور بهبود کیفیت بازی حذف شدند!

دنیای گیم
باید شمارو با یکی از عجیب‌ترین اخبار هفته آشنا کنم؛ شرکت CBE Software اعلام کرد به منظور بهبود کیفیت بازی جدیدشون یعنی Someday You’ll Return بخشی از محتوا اثرش رو حذف می‌کنه! به گفته تیم سازنده، این عمل چیزیه که در آینده ممکنه گسترش هم پیدا کنه.به گفته آقای Jan Kavan، یکی از موسسان شرکت CBE Software، این تغییرات سرعت روایت داستان رو از نیمه دوم بازی بیشتر می‌کنه.او طی مصاحبه‌ای گمان کرد :
" ما متوجه شدیم که برخی پازل و معماها در بازی بهبودی در روند کیفیت داستان ایجاد نمی‌کنه. این خیلی مهمه که ما به بازیکنانمون بهترین تجربه ممکن رو اهدا کنیم. پس ما بعد از ساعت‌ها بررسی، بخش‌های اضافی بازی رو حذف کردیم و بازی در مجموع کیفیت بهتری پیدا کرد. اکتشاف‌گران گیمر نگران نباشند؛ چرا که محتوا جستجویی بازی کماکان بر قوت خودشون باقی هستن. "
چنین اقدامی پس از انتشار بازی و کسب نمره کمی غیر حرفه‌ای و عجیب بنظر می‌رسید! اما خب احتمالا این درخواست مجموعه زیادی از بازیکنان این اثر بوده که چنین اتفاقی رخ داده.شما چی فکر می‌کنید؟ آیا همچین سیاستی برای بازی‌های استودیو‌های بزرگ هم می‌تونه کارساز باشه؟ نظراتتونو با ما به اشتراک بذارید.


نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-3-1 ( 4 ماه پیش )

مقاله های مرتبط با Someday You’ll Return

ویدیو های مرتبط با Someday You’ll Return