بخش‌های ابتدایی داستان بازی Resident Evil: Village لیک شد!

بخش‌های ابتدایی داستان بازی Resident Evil: Village لیک شد!

دنیای گیم
بازی Resident Evil: Village هم‌اکنون یکی از مهم‌ترین بازی‌های تحت توسعه به شمار می‌ره و نظر خیلی‌ها رو به خود جلب کرده. صحبت درمورد این بازی خیلی زیاده و اینسایدرها هر چند وقت یک بار به انتشار شایعات و جزئیات لو رفته این عنوان ترسناک می‌پردازند. در این پست خبری می‌خوایم نگاهی به جدیدترین اطلاعات لیک شده از بازی RE: Village داشته باشیم. این بار هم مثل دفعه قبل کلی اطلاعات داریم که به صورت جزئی بررسی‌شون خواهیم کرد.

 توجه کنید: این مطلب پر هست از اسپویلر و مقدمه داستانی بازی رو به صورت کامل لو می‌ده. اگر نمی‌خواید هیچ یک از لحظات ماجراجویی‌های Ethan رو برای خودتون اسپویل کنید، پس جداً از مطالعه این خبر خودداری کنید.

شروع داستان: همانطور که قبل‌تر مشخص شد، RE: Village هشتمین نسخه سری RE هست و دنباله مستقیم اپیزود هفتم به شمار می‌ره. گیمرها دوباره در نقش Ethan Winters ظاهر شده و یک دردسر دیگه رو متحمل می‌شن. دردسری که ظاهرا Chris Redfield پشتش قرار داره. حال براساس جزئیاتی که از طریق برنامه Biohazard Declassified منتشر شده، پرولوگ بازی RE: Village مانند تریلر با صدای شخصیت Mia آغاز می‌شه که مشغول خواندن یک قصه درباره دختری به نام Rose هست. ایتن در این لحظه می‌تونه به جستجوی یادداشت‌ها و مطالعه‌شون بپردازه. ایتن، رز رو از میا می‌گیره و به اتاق خواب می‌بره. هنگامی که ایتن پیش میا می‌ره و سعی می‌کنه باهاش صحبت کنه، کریس ردفیلد به همراه دو سرباز وارد خانه خانواده وینترز شده و میا رو به همراه ایتن دستگیر می‌کنه. ماشینی که ایتن و میا در اون قرار دارن تصادف کرده و ایتن در یک محوطه برفی رها می‌شه. او نهایتا به خانه پیرمردی می‌رسه و درخواست کمک می‌کنه و به محض ورود به اونجا با موجوداتی ترسناک روبرو می‌شه.دشمن‌ها و کاراکترها: پیش از این هم شنیدیم که در بازی RE: Village شاهد دشمنانی مشابه با گرگینه هستیم که طبق شایعات با نام Beastmen شناخته می‌شن. این موجودات در اطراف شما پرسه زده و به یک هوش مصنوعی خیلی قوی مجهز هستند. همچنین موجودات زره‌پوشی که در بازی حضور دارن با اسم Gorilla Man شناخته شده و می‌تونند با تبرهای بزرگ نابودتون کنند. درکنار پیرمردی که در اون کلبه باهاش آشنا خواهید شد، شاهد پیرزنی هستیم که در تریلر اولیه بازی نیز دیدیمش. او یک فروشنده هست و مانند بازی RE4 بهتون مهمات می‌فروشه و می‌تونه در ارتقاء سلاح‌ها کمک‌تون کنه. بازی دارای سیستم آپگرید اسلحه درختی هست و اجازه می‌ده تا قطعات متنوعی برای سلاح‌های خودتون پیدا کنید.اگر این خبر رو مطالعه کردید ازتون می‌خوایم جدی نگیریدش. این‌ها شایعات بی‌اساسی هستن که نباید جدی گرفته بشن اما خب منبع خبری ما یعنی Dusk Golem و برنامه Biohazard Declassified همیشه اطلاعات خوبی رو برای ما لو دادند. پس می‌تونیم بهشون اعتماد کنیم. RE: Village درحال سپری کردن مراحل ساخت بوده و در سال 2021 عرضه خواهد شد.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-5-17 ( 1 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil