ModdingWay.ir
به نظر می‌رسد جزئیات GTA 6 از طریق وبسایت GTA V لو رفته باشد

به نظر می‌رسد جزئیات GTA 6 از طریق وبسایت GTA V لو رفته باشد

دنیای گیم
هواداران Rockstar و فرانچایز Grand Theft Auto معتقدن که تونستن جزئیاتی از بازی GTA VI رو از طریق سایت رسمی نسخه پنجم کشف کنند. با اینکه گفته شده این پروژه جاه‌طلبانه فعلا در مراحل ابتدایی توسعه‌اش به سر می‌بره اما طرفداران خلاف این اخبار فکر می‌کنن، این یعنی بازی GTA 6 در هر حالتی غیر از فاز اولیه قرار داره. براساس جزئیات منتشر شده که فقط یک هوادار واقعی راک‌استار درکشون می‌کنه، منابع وبسایت GTA V سرنخ‌هایی از نسخه بعدی این سری رو در خودشون جا دادن. این جزئیات به شهر Vice City و سبک زندگی دهه 80 میلادی مربوطه. پیش از این شنیده می‌شد که GTA 6 در Vice City جریان داره و ظاهرا این شایعه به نوعی می‌تونه به حقیقت تبدیل بشه. درکنار Vice City نیز شهری با نام Carcer City وجود داره که به صورت تقریبی شبیه به Boston هست.


پیش از این گفته می‌شد که گیمرها قراره به عنوان یک قاچاقچی مواد مخدر ظاهر شده و یک شبکه انتقالات بزرگ رو در سراسر دنیای بازی تاسیس کنند که شامل چندین شهر می‌شه. مطابق این جزئیات می‌تونیم پیش‌بینی کنیم که این حدسیات درست هستن ولی خب تا زمانی که هیچ خبر رسمی نداریم و یک منبع موثق چیزی رو تایید نکرده، نمی‌تونیم از صحیح و غلط بودن این خبر و حتی سایر شایعات اطلاع داشته باشیم.

دوستان نظر شما درمورد بازی GTA VI چیه؟ فکر می‌کنین این عنوان در چه بازه زمانی رخ می‌ده؟ خوشحال می‌شیم اگر دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-3-10 ( 2 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Grand Theft Auto

مقاله های مرتبط با Grand Theft Auto

ویدیو های مرتبط با Grand Theft Auto

موسیقی های مرتبط با Grand Theft Auto

والپیپر های مرتبط با Grand Theft Auto