تاریخ انتشار بازی Streets of Rage 4 توسط رسانه‌های مختلف فاش شد

تاریخ انتشار بازی Streets of Rage 4 توسط رسانه‌های مختلف فاش شد

دنیای گیم
سری Streets of Rage یکی از عناوین کلاسیک و retro‌‌ی هست که هر گیمری باهاش خاطره داره.ما شاید بیشتر با عنوان شورش در شهر این بازی رو تجربه می‌کردیم.عناوین Streets of Rage با گیم‌پلی و موسیقی سرایی که در اون زمان داشتن تقریبا شاهکارهایی تکرار نشدنی بودن.بعد از سال‌ها گذشت از انتشار نسخه سوم این بازی، وقتشه جدیدترین تجربه از این اثر رو که نسخه چهارم هم لقب گرفته تجربه کنیم.با وجود تریلرها و اطلاعات زیادی که تا الان از بازی منتشر شده، هنوز هیچ تاریخ انتشاری برای بازی مشخص نشده و هواداران چشم انتظار به این امر هستن.اما شایعاتی که کاربران و رسانه‌های معتبر در این اواخر در سطح اینترنت منتشر کردن امید این طرفداران رو نسبت به ارائه یک تاریخ انتشار دو چندان کرده.اکانت توئیتر کاربری به نام Wario64 برای اولین بار این خبر رو منتشر کرد و در ادامه اون یکی از فروشگاه‌های دیجیتالی و اروپایی نینتندو سوییچ تاریخ 23 آوریل رو به عنوان تاریخ انتشار بازی معرفی کرد.نکته قابل توجه شباهت تاریخ انتشار در هردو رسانه هست.با این حال Dotemu، شرکت سازنده این بازی توئیت مشکوکی در صفحه خودش منتشر کرد که این خبر رو نه رد می‌کنه و نه تایید :
" ما میدونیم که شما یک سری تاریخ‌های انتشار در سطح اینترنت مشاهده کردید. در حال حاضر ما نمی‌تونیم اونارو تایید کنیم و بابت سردرگمی پیش اومده از همتون عذر میخواهیم. ما در زودترین زمان ممکن اطلاعات تکمیلی در این خصوص با شما به اشتراک میذاریم. از صبر و تحملتون سپاسگذاریم. "
البته بعد از این شایعه‌ها تریلری از بازی منتشر شد که کاراکترهای کلاسیک سری رو به نمایش میذاشت.قیمت بازی 25 دلار خواهد بود و برای پلتفرم‌های PC ،Xbox One ،PS4 و Nintendo Switch منتشر می‌شه.
نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-1-21 ( 5 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Streets of Rage

دانلود های مرتبط با Streets of Rage

ویدیو های مرتبط با Streets of Rage

والپیپر های مرتبط با Streets of Rage