ModdingWay.ir
تریلر زیبای بخش داستانی CrossfireX روی پلتفرم PC ضبط شده بود

تریلر زیبای بخش داستانی CrossfireX روی پلتفرم PC ضبط شده بود

دنیای گیم
طی مراسم Xbox Games Showcase که چند روز قبل برگزار شد استودیو Remedy تریلری In-Engine از بخش داستانی بازی CrossfireX منتشر کرد. با توجه به گزارش رسانه DigitalFoundry، این تریلر روی Xbox Series X ضبط نشده بود بلکه روی PC ضبط شد. برخلاف تریلر گیم‌پلی بازی Halo Infinite، نمایش جدید CrossfireX یکی از نقاط قوت بزرگ این مراسم بود. این دومین بازی این مراسم هست که ضبطش روی پلتفرم PC تایید شده. آقای Richard Leadbetter از رسانه DigitalFoundry اذعان کرد :
" این بازی با فریم 60 روی Xbox One X اجرا میشه. من دیروز با استودیو Remedy تماس گرفتم و متوجه شدم که این تریلر روی PC ضبط شده بود نه Xbox Series X. با این حال وقتی بازی روی Xbox One X با فریم 60 اجرا می‌شه، باور نکردنیه که بتونیم در Xbox Series X این محدودیت رو رد کنیم! "
هنوز شایعاتی به گوش می‌خوره که قدرت سخت افزاری Xbox Series X می‌تونه با قدرت PC برابری کنه، با این وجود باید تا زمان عرضه کامل این کنسول صبر کنیم. خالی از لطف نیست که اشاره کنیم تنها پلتفرمی که می‌تونه بازی سنگین The Medium رو با 60 فریم اجرا کنه پلتفرم PC هست. این خودش نشون میده که Bloober Team با بودجه بزرگش سعی داره چه عنوان سنگینی درست کنه. برخی رسانه‌ها مدعی شدن که Xbox Series X تنها توانایی دریافت نرخ فریم 30 رو از این اثر داره. نظر شما چیه؟ آیا Xbox Series X و کنسول‌های نسل بعدی می‌تونند محدودیت‌های گرافیکی کنسول‌ها نسبت به PC رو از بین ببرند؟


نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-5-4 ( 15 روز پیش )

ویدیو های مرتبط با CrossfireX