تصویر وب‌سایت Rockstar Games تغییر کرد؛ برای رونمایی بازی جدید آماده باشید!

تصویر وب‌سایت Rockstar Games تغییر کرد؛ برای رونمایی بازی جدید آماده باشید!

دنیای گیم
کمپانی Rockstar طی روزهای اخیر وبسایت رسمی خودش رو با تصاویر تازه‌ای بروز کرده، حال سوالات تازه‌ای درمورد این کمپانی و عنوان تازه‌اش مطرح شده، آیا این شرکت سرانجام بازی جدیدش رو معرفی می‌کنه؟ پس‌زمینه جدید وبسایت این کمپانی با رنگ‌های آبی، صورتی و قرمز ترکیب شده که به نوعی به هیچ‌کدوم از عناوین این شرکت مربوط نمی‌شه، از طرفی یکی دیگه از تصویر زمینه‌های این وبسایت حالت مجسمه اسکار رو داره که لوگوی این کمپانی رو به آغوش گرفته، جالب اینجاست که اگر به وبسایت رسمی راک‌استار مراجعه کنیم، بین این دو تصویر سوئیچ می‌شه و ممکنه برای کاربران یکی از این تصاویر نمایش داده بشه. حالا سوال اینجاست که آیا راک‌استار به این شکل می‌خواد به بازی جدیدش اشاره کنه؟ اصلا این بازی چیه؟ پیش‌بینی دقیقی نداریم اما می‌تونیم به دو بازی شایع این کمپانی یعنی GTA VI و Bully 2 اشاره کنیم، حدسی که خارج از این چارچوب قرار داره بازی L.A Noire هست که معرفی دنباله‌اش می‌تونه برای طرفداران حسابی هیجان‌انگیز باشه. 


با خروج Dan Houser از راک‌استار، حالا طراحی و توسعه بازی‌ها برای این کمپانی باید کمی سخت‌تر از حالت عادی باشه، ولی باید صبر کنیم و منتظر باشیم تا ببینیم راک‌استار نهایتا چیکار می‌کنه، این تغییرات نه‌تنها می‌تونه به ساخت بازی جدید اشاره داشته باشه بلکه می‌تونه ضمنا یک‌سری آپدیت جدید برای این وبسایت باشه و به هیچ‌کدوم از حدس‌های ما مربوط نباشه. به نوشته‌‌های درون تصویر هم که دقت کنیم کلمات و جملات مبهمی رو می‌بینیم که باز هم به بازی خاصی اشاره نمی‌کنه، مگراینکه با آنالیزهای بیشتر بتونم اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاریم.

خب دوستان نظر شما درمورد تغییرات Rockstar چیه؟ آیا بازی جدید این کمپانی به مرحله معرفی رسیده؟ حتما نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-12-10 ( 7 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Grand Theft Auto

مقاله های مرتبط با Grand Theft Auto

ویدیو های مرتبط با Grand Theft Auto

موسیقی های مرتبط با Grand Theft Auto

والپیپر های مرتبط با Grand Theft Auto