ModdingWay.ir
جزئیات جدیدی توسط Square Enix از بازی Outriders منتشر شد

جزئیات جدیدی توسط Square Enix از بازی Outriders منتشر شد

دنیای گیم
استودیو Square Enix روز گذشته اطلاعات جدیدی از ویژگی‌های گیم‌پلی و جزئیات داستانی بازی Outriders به اشتراک گذاشت. بازی Outriders یک عنوان شوتر و نقش آفرینی هست که توسط استودیو People Can Fly در دست توسعه قرار داره. این توضیحات اطلاعات زیادی از نحوه داستان‌گویی و ترانه‌سرایی بازی به ما منتقل میکنه :
" داستان شمارو در ماجراجویی حماسی در سرزمین Enoch رها می‌کنه. جهانی که تمامی جزئیاتش روی از بین بردن انسانیت تمرکز می‌کنه. از اسرار و مشکلات جوامع انسانی، تا جنگل‌های عجیب و بیابان‌هایی فراموش نشدنی؛ شما با ماجراجویی‌های زیادی برای به قدرت رسیدن روبرو می‌شید. "
استودیو Square Enix همچنین اعلام کرد که Inon Zur، برنده جایزه امی و از نامزدهای همیشگی BAFTA به عنوان ترانه‌سرا در این پروژه حضور داره. آقای Inon Zur درخصوص این همکاری اذعان داشت :
" به عنوان یک آهنگ‌ساز همیشه جذابه که در پروژه‌های ساخت جهان و نوشتن داستانی جدید شرکت داده بشی. مفتخرم که اعلام کنم من ترانه‌سرای بازی جدید استودیو People Can Fly و Square Enix تحت نام Outriders هستم. من نمی‌تونم برای به اشتراک گذاشتن موسیقی‌ها با شما صبر کنم! "
همچنین Bartek Kmita، یکی کارگردانان Outriders در استودیو Square Enix اضافه کرد :
" ما برای نواختن موسیقی‌های جذاب برای بازیمون به شدت هیجان زده‌ایم. او یک اسطوره در زمینه ترانه سازیه و تیم ما همین الانشم تحت تاثیر کارهاش قرار گرفته. او با ما رابطه‌ای نزدیک داره تا موسیقی متناسب با تم و داستان بازی خلق کنه. مطمئن باشید این صداگذاری‌ها موجب می‌شن شما با گوشت و خون بازی رو درک کنید. "
شما همچنین می‌تونید آخرین گیم‌پلی منتشر شده از بازی رو از این لینک تماشا کنید...