ModdingWay.ir
جزئیات فنی جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 در دسترس قرار گرفت

جزئیات فنی جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 در دسترس قرار گرفت

دنیای گیم
با توجه به مصاحبه اخیر CD Project با رسانه PCGamesHardware، آقای Marcin Gollent، تهیه کننده ارشد بخش طراحی گرافیک استودیو CD Project اطلاعات فنی جدید و خواندنی از بازی Cyberpunk 2077 به اشتراک گذاشت. به گفته سازنده مذکور، بازی Cyberpunk 2077 تنها از تکنولوژی DX12 API پشتیبانی کرده و تنها روی سیستم عامل‌های ویندوز 7 و ویندوز 10 اجرا خواهد شد. اگه کارت گرافیکی دارید که از آخرین ورژن برنامه DirectX یعنی DX12 پشتیبانی نمی‌کنه در اجرا و تجربه این بازی به مشکل برخواهید خورد. وقتی از این شرکت برای جزئیات بیشتر سوال شد CD Project این چنین پاسخ داد :
" با توجه به در بروزرسانی جدید Windows 7 تحت نام SP1 که Microsoft سال گذشته منتشرش کرد، بازی Cyberpunk 2077 تجربه ایده‌ آلی برای کاربران این ویندوز خواهد بود. متاسفانه Windows 8 هنوز توانایی پشتیبانی از DX12 رو نداره و ما در تلاشیم راهی برای این مشکل پیدا کنیم. "
پس درست متوجه شدید، اگه هنوز از ویندوز 8 استفاده می‌کنید توانایی تجربه بازی Cyberpunk 2077 برای شما محدود شده. استودیو CD Project وعده داد که بازی متناسب با قدرت هر کارت گرافیک اجرا می‌شه؛ این یعنی اگه کسی کارت گرافیکی داره که می‌تونه از تمامی قدرت DX12 استفاده کنه، تجربه‌ای بهتر هم خواهد چشید. متاسفانه آقای Gollent اطلاعات بیشتری از تنظیمات گرافیکی بازی Cyberpunk 2077 منتشر نکرد؛ اما با این وجود باید شاهد پشتیبانی این بازی از جدیدترین تکنولوژی‌های کارت‌های گرافیکی باشیم. همونطور که می‌دونید Cyberpunk 2077 از جمله بازی‌هایی هست که در روز انتشار از تکنولوژی Reshade Ray-Tracing یا همون RTX پشتیبانی می‌کنه. بازی Cyberpunk 2077 برای انتشار در 19 نوامبر 2020، زمانی که در اواخر پاییز به سر می‌بریم برنامه ریزی شده...