ارسال ایمیل فعال سازی ثبت نام، بصورت موقت با مشکل روبرو شده و در چند روز گذشته نیر اختلال داشته است. تا حل شدن این مشکل، لطفا صبور باشید، همه اکانت های ثبت نام شده، با کمی تاخیر بصورت دستی فعال خواهند شد


حق امتیاز بازی Amsterdam 1666 به طور کامل به آقای پاتریس دیسیلت رسید

حق امتیاز بازی Amsterdam 1666 به طور کامل به آقای پاتریس دیسیلت رسید

شرکت ها و سازندگان بازی

بازی Amsterdam 1666 یکی از عناوین جدید و زیبا در سبک و سیاق بازی اساسینز کرید هست که پیش از این این امتیاز در دستان یوبی سافت بود تا اینکه آقای پاتریس دسیلتس با تلاش های فراوان موفق شد در این جنگ بر یوبی سافت غلبه کنه و امتیاز  بازی Amsterdam 1666 رو از لحاظ نشان تجاری و تمامی خلاقیت ها و نوآوری ها رو از آن خود کنه.

البته آقای دسیلتس برای بدست آوردن امتیاز بازی مجبور شد از مبلغ قابل توجه 400/000 دلاری خودش بگذره اما در عوض صاحب بازی Amsterdam 1666 شد که مطمئنا ارزشش فراتر از این پول هاست.

در پایان مدیر عامل Ubisoft در رابطه با این موضوع اعلام کرد که این توافق خبر خوبی برای همه هست و آقای پاتریس دسیلتس یک طراح باس استعدادیست و برای او آرزوی موفقیت میکنیم.

با این حساب آقای پاتریس دسیلتس از این پس بر روی عنوان Amsterdam 1666 کار خواهد کرد و در آینده نزدیک خبرهایخوبی در رابطه با این بازی خواهیم شنید.