حماسه‌ای دوباره از Ori | نقدها و نمرات بازی Ori and the Will of the Wisps

حماسه‌ای دوباره از Ori | نقدها و نمرات بازی Ori and the Will of the Wisps

دنیای گیم
بازی موردانتظار Ori and the Will of the Wisps از زمان معرفی تا انتشار جزء آثار موردانتظار به شمار می‌رفت، تیم Moon Studios به عنوان خالق سری Ori کاری کرد تا نسخه اول در جلب نظر منتقدین و خصوصا مردم عالی عمل کنه و به این ترتیب سری Ori به عنوان یک مجموعه شناخته بشه. پس از انتشار نسخه اول عملکرد بازی به قدری خوب بود که کمپانی Microsoft خواهان ساخت نسخه دوم بود و به این ترتیب Ori and the Will of the Wisps خلق شد. در این پست خبری قراره نگاهی به نقدها و نمرات بازی Ori and the Will of the Wisps بندازیم و عملکرد بازی رو مورد بررسی قرار بدیم. مطمئنا طرفداران این اثر از عملکرد بازی موردانتظارشون راضی هستن چرا که Ori and the Will of the Wisps در پلتفرم PC از بین 12 نقد نمره عالی 89 رو کسب کرده، اوضاع نسخه کنسولی نیز بسیار خوبه و بازی از میان 25 نقد نمره 91 رو به دست آورده، توجه داشته باشید که نمرات مردمی هنوز در دسترس نبوده و تا چند ساعت دیگه افراد مختلف هم می‌تونن به این بازی نمره بدن که درصورت انتشار نمرات مردمی این پست رو بروزرسانی خواهیم کرد. در ادامه با یکدیگر نقدهای بازی رو بررسی می‌کنیم. فراموش نکنید که نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.

«مجموع نقدها و نمرات Ori and the Will of the Wisps در PC»


مجموع نقدها و نمرات Ori and the Will of the Wisps در Xbox One»


Hardcore Gamer 100

Game Informer 95 «داستان بازی شگفت‌انگیزه و دنیای طراحی شده در این اثر نیز بسیار نفس‌گیره و تمام این‌ها باعث می‌شه تا گیم‌پلی بازی که با یک سیستم مبارزات بی‌نظیر طراحی شده یک اثر پلتفرمر عالی رو به مخاطبانش ارائه بده. آخرین ساخته Moon Studios به تنهایی یک بازی بی‌نقص رو به طرفداران تحویل می‌ده.»

Destructoid 95

IGN Italia 93 «بازی Ori and the Will of the Wisps یکی از بهترین عناوین نسل 8 به حساب میاد، سناریوی عالی و سیستم مبارزات جدیدی که در بازی طراحی شده محتوایی رو تهیه کرده که باعث موفقیت Moon Studios شده تا این عنوان در ژانر Metroidvania یکی از بهترین‌ها باشه.»

IGN 90

Stevivor 90 «عنوان Ori and the Will of the Wisps راه نسخه قبلی یعنی Blind Forest رو به عنوان یک بازی خاص ادامه می‌ده و چیزهای تازه زیادی در خودش جا داده.»

GamesRadar+ 90

Gamers Heroes 90 «بازی Ori and the Will of the Wisps از اون دسته آثاری هست که با اشتیاق و با تمام وجود ساخته شده. یک دنیای پر رمز و راز و چشم‌نواز که ژانر بازی‌های اکشن و پلتفرمر رو دستخوش تغییراتی می‌کنه و یک تجربه هنرمندانه رو برای مخاطبش رقم می‌زنه.»

Multiplayer.it 90

PC Gamer 81

Shacknews 80

PCGamesN 70