دامنه اینترنتی Prince of Persia 6 تقلبی بوده و هم اکنون آماده فروش است!

دامنه اینترنتی Prince of Persia 6 تقلبی بوده و هم اکنون آماده فروش است!

دنیای گیم
هفته گذشته رسانه‌های جهان مدعی شدن که یوبی‌سافت دامنه جدیدی برای سایت‌های تجاری خودش تحت نام Prince of Persia 6 به وجود آورده.این دامنه اولین بار در سرور Grandi.net با DNS و آدرس شرکت Ubisoft ثبت شد (البته که کاملا قانونی به حساب میومد). حالا بنظر می‌رسه این دامنه دخل چندان زیادی به شرکت Ubisoft نداشته و هم اکنون برای فروش در دسترس قرار گرفته.بعد از انتشار اخبار این دامنه در جامعه گیمینگ، تنها یک روز کافی بود تا ثبت کننده این دامنه از Grandi.net به GoDaddy تغییر کنه و همونجا بود که متوجه شدیم جایی از قضیه بو داره! اگه آدرس Princeofpersia6.com رو در مرورگرتون سرچ کنید متوجه می‌شید که فرد ایجاد کننده دامنه متنی رو آماده کرده و در اون نوشته :
" این دامنه تا هفته‌ها توسط رسانه‌های گیمینگ و جهانی به اشتراک گذاشته شد و هم اکنون بیش از 15000 نتیجه در گوگل در اختیار داره! "
حداقل الان متوجه شدیم که این عمل کار یکی از برنامه نویسان حرفه‌ای بوده و تونسته با شایعه پراکنی در اینترنت پول زیادی به جیب بزنه.در نهایت هم می‌شه نتیجه گرفت یوبی‌سافت هنوز هم برنامه‌ای برای ادامه دادن سری Prince of Persia نداره و اگه هم داشته باشه به این راحتی دامنه اینترنتیش رو لو نمیده.کماکان باید منتظر روزی بمونیم که Ubisoft بالاخره نسخه جدیدی از این فرانچایز فراموش شده رو معرفی کنه.