ModdingWay.ir
در بازی Marvel's Avengers شاهد ابرقهرمان‌هایی با معلولیت هستیم

در بازی Marvel's Avengers شاهد ابرقهرمان‌هایی با معلولیت هستیم

دنیای گیم
استودیوی Crystal Dynamics طی اقدامات تازه، اطلاعات مفیدی از بازی Marvel's Avengers منتشر کرد که به این بازی موردانتظار می‌پردازه. Crystal Dynamics در ابتدا اعلام کرد که از این پس می‌خواد روی سطح دسترسی و ارائه محتوا در بازی‌هاش کار کنه و از اونجا که Marvel's Avengers هنوز درحال توسعه‌ست، یعنی ما این دو ویژگی رو در عنوان مذکور خواهیم دید. علاوه بر این، توسعه‌دهنده این اثر حضور شخصیت Cerise رو نیز تایید کرد. ابرقهرمانی غیرانسانی که روی ویلچر می‌شینه. براساس گفته‌های نماینده Crystal Dynamics در شبکه‌های مجازی یعنی Meagan Marie، یک تیم با ذوق و اشتیاق بسیار زیاد مشغول ساخت این بازی هست. آن‌ها از سال 2013 و با توسعه ریبوت Tomb Raider می‌خواستن ایده خودشون در رابطه با محتوا و دسترسی رو عملی کنن که چنین اتفاقی رخ نداد. 


آن‌ها سعی کردن تا افکارشون رو در Marvel's Avengers عملی کنند. در این بازی شاهد نمایش یک کاراکتر با معلولیت هستیم. فعلا مشخص نیست که شخصیت Cerise در این بازی چه نقشی برعهده داره اما او یکی از کاراکترهای دنیای مارول به حساب میاد که نه در کمیک‌های زیادی دیده شده و نه در فیلم خاصی. Cerise به صورت ویژه برای بازی Marvel's Avengers طراحی شده و یک نژاد غیرانسان داره. موشن کپچرهای این شخصیت توسط Cherry Thompson انجام می‌شه، او و Cerise تا اینجا به خوبی باهم وفق پیدا کردن و این باعث شده تا یکی از محتوای تازه بازی‌های Crystal Dynamics شکل بگیره.

نظر شما درمورد Marvel's Avengers چیه؟ منتظر این بازی هستین؟ حتما دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بگذارید.