رونمایی از هدست واقعیت مجازی  VR در GDC 2016

رونمایی از هدست واقعیت مجازی VR در GDC 2016

واقعیت مجازی VR
سونی اعلام کردPlayStation VR در رویداد GDC 2016 که ماه آینده برگزار می شود نمایش ویژه ای خواهد داشت.این رویداد فقط از طریق دعوت نامه هایی که داده میشه برگزار میشه و در این دعوت نامه به انتشارجزئیات زیادی در این مراسم از هدست واقعیت مجازی VR و همچنین نمایشی که این هدست به صورت تک دمو خواهد داشت اشاره میکنه.این خبر توسط وبسایت Engadget منتشر شد البته همراه با یک عکسی که برای شرکت در این مراسم توسط سونی دعوت شده بودن.هیچ اطلاعات دیگه ای در این دعوت نامه وجود نداره اما چیزی که ما انتظار داریم تاریخ انتشار و قیمت گذاری این هدست واقعیت مجازی هستش.خود سونی قبلا گفته بود که ما انتظار داریم هدست VR در نیمه سال منتشر بشه البته در ادامه گفتن که فعلا نمیتونن جزئیات زیادی رو در این زمینه منتشر کنند.


همونطور که در جریان هستین دو شرکت HTC Vive و Oculus Rift قیمت گذاری خودشون رو روی هدست خودشون انجام دادن هرچند با اعتراضات بازیبازان رو به رو شدند خصوصا هدست HTC Vive که 200 دلار گرون تر از رقیب  خودش Oculus Rift بود. به هرحال سونی میتونه با یک قیمت گذاری منطقی و اصولی روی این هدست میتونه هر دو رقیب خودش از لحاظ قیمت گذاری شکست بده البته اینها فقط یک پیشنهاد هستش و تصمیم نهایی رو مطمئنا خود شرکت سونی میگیره.

مراسم GDC از 14 مارس تا 18 مارس برگزار میشه و شرکت سونی در 15 مارس از ساعت 2 تا 6  بعد از ظهر نمایش ویژه ای از پلی استیشن VR خواهد داشت.

بچه ها در پایان نظر شما در مورد این خبر چیه، لطفا نظرات خودتون رو با در میون بگذارید، ما دوست داریم نظرات ارزشمند شما رو بدونیم.