ModdingWay.ir
رویداد Guerrilla Collective با تاخیر کوتاهی روبرو شد

رویداد Guerrilla Collective با تاخیر کوتاهی روبرو شد

دنیای گیم
بعد از کرونا و تاثیرات شدیدش روی تمام صنایع مطمئنا باید از فاجعه‌ای که باعث مرگ George Floyd شد هم به عنوان یک اتفاق تاثیرگذار یاد کنیم. George Floyd یک شخص سیاه‌پوست بود که توسط پلیسی در آمریکا کشته شد. بعد از این اتفاق تمام مردم ایالات متحده آمریکا به منظور انجام اعتراضات از خانه‌های خود بیرون اومده و و تقریبا باعث یک هرج و مرج فراموش‌نشدنی شدند. درکنار این شورش ایجاد کمپین‌های متفاوت و هشتگ‌ها در فضای مجازی موجب شد تا خیلی از افراد مشهور، شرکت‌ها و... نیز به این پویش بپیوندند و حمایت‌شون رو اعلام کنند. این اتفاقات موجب شد تا مراسم‌های زیادی نیز به تعویق بیوفتند. یکی از این رویداد‌ها Guerrilla Collective هست که قرار بود امروز برگزار بشه اما خب چنین اتفاقی رخ نداد و ما قراره شاهد تعویق این مراسم هم باشیم.


براساس جزئیات منتشر شده، برگزاری مراسم Guerrilla Collective برای حمایت از کمپین Black Lives Matter به آخر هفته موکول شد. این مراسم در روز شنبه 24 خرداد آغاز شده و تا 26 خرداد (13 الی 15 ژوئن) ادامه خواهد داشت. در این کنفرانس شاهد نمایش‌های متنوعی خواهیم بود، انتظار می‌ره تا استودیوهای مستقل مثل Larian Studios بازی‌های موردانتظارشون رو به عموم مردم نمایش بدند. Guerrilla Collective اعلام کرد که در ابتدا قراره به نقش مهم سیاه‌پوست‌ها در صنعت‌ گیم بپردازه و نشون بده که این افراد تا چه حد در دنیای گیم تاثیرگذار بودند. درکنار Guerrilla Collective شرکت‌هایی از جمله Sony با کنسل کردن PS5 Event حمایت خودشون رو از کمپین Black Lives Matter اعلام کردند.

دوستان نظر شما چیه؟ فکر می‌کنین این شورش‌ها تا چه زمانی ادامه داره؟ اگر مایل هستین دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-3-17 ( 2 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Guerrilla Collective