ModdingWay.ir
شاهد اولین ویدیوی لیک شده از COD 2020 باشید!

شاهد اولین ویدیوی لیک شده از COD 2020 باشید!

دنیای گیم
ویدیوی جدیدی در سطح یوتیوب پخش شده که یک دقیقه از یک بازی رو نشون می‌ده، گفته شده این ویدیو به نسخه بعدی COD مرتبط هست ولی خب چیز خاصی مشخص نیست. در ویدیوی مذکور شاهد راه رفتن در یک نقشه ابتدایی هستیم که هنوز به صورت کامل ساخته نشده. شما می‌تونین گان‌پلی بازی رو به همراه انیمیشن‌ حرکت شخصیت تماشا کنید. اگر این ویدیو واقعا به فرانچایز COD مرتبط باشه، می‌تونیم ساخت یک بازی از سری Black Ops رو حتمی بدونیم چرا که حرکات شخصیت در این ویدیو خیلی مشابه با مجموعه Black Ops هست. آنچه که تا الان از COD به دست آوردیم شایعه‌ای بیش نیست. Activision می‌خواد یک بازی در دوران جنگ سرد و ویتنام بسازه که گفته شده ریبوت Black Ops خواهد بود. گیمرها به ماموریت‌های مهمی رفته و وقایع تاریخی رو مشابه با واقعیت تجربه می‌کنند. شما می‌تونین ویدیوی مذکور رو از طریق این لینک ببینید. دلیل اینکه ما این ویدیو رو باهاتون به اشتراک گذاشتیم اینه که اکتیویژن اکنون مشغول بستن ویدیوهای مرتبط به بازی بعدیش هست، پس اگر می‌خواین اطلاعاتی به دست بیارین بهتره هرچه زودتر این ویدیو رو تماشا کنید.


با این وجود بهتره اشاره کنیم که این ویدیو هویت دقیقی نداره، شخصی که این پیش‌نمایش رو منتشر کرده از اون به عنوان گیم‌پلی COD 2020 یاد کرده اما از نوع کنترل می‌شه حدس زد که با یک بازی موبایل طرفیم. با این حال کیفیت ویدیو به اندازه‌ای پایینه که پیش‌بینی کردن رو برای ما سخت کرده. گفته شده اکتیویژن در تابستان از این بازی موردانتظار رونمایی می‌کنه و باید تا اون موقع منتظر ماند و دید دست‌پخت جدید این کمپانی قراره بازگشتی به ریشه‌ها باشه یا یک نوآوری جدید.

دوستان نظر شما چیه؟ فکر می‌کنین این ویدیو به COD 2020 مرتبط باشه؟ دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-3-15 ( 2 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Call of Duty

مقاله های مرتبط با Call of Duty

دانلود های مرتبط با Call of Duty

ویدیو های مرتبط با Call of Duty

موسیقی های مرتبط با Call of Duty

والپیپر های مرتبط با Call of Duty