شایعات تازه Resident Evil به زامبی‌هایی با زره شوالیه اشاره می‌کند!

شایعات تازه Resident Evil به زامبی‌هایی با زره شوالیه اشاره می‌کند!

دنیای گیم
مدتی پیش ما در یک پست خبری به شایعات بازی جدید سری Resident Evil اشاره کردیم و متوجه شدیم که طبق این شایعات این بازی دنباله RE7 بوده و با زاویه اول‌شخص روایت می‌شه اما حالا یک کانال گیمینگ آلمانی به نام GAMEZ شایعات تازه و عجیبی از نسخه بعدی این سری منتشر کرده که می‌تونه برای طرفداران RE هیجان‌انگیز باشه. با اینحال ما پیشنهاد می‌کنیم که این شایعات رو جدی نگیرید چرا که نسخه اصلی می‌تونه تفاوت‌های اساسی و زیادی با این شایعات داشته باشه. براساس اطلاعات این RE دو سال بعد یعنی در سال 2022 عرضه خواهد شد، هنوز اسم بازی مشخص نیست و چیزی بین RE8 یا یک نسخه فرعی هستش.


وقایع بازی در اروپای شرقی دنبال می‌شه، مراحل بازی در یک روستا (با وسعتی کمتر از روستای RE4) و در قله‌های مرتفع روایت خواهد شد، تم بازی حالت قرون وسطی رو داره چرا که دشمنان شما زامبی‌های شمشیر به دستی هستند که زره شوالیه پوشیدند. درکنار زامبی‌ها موجوداتی شبیه به گرگ و تعدادی ساحره هم برای بازی تعریف شدند که به دنبال شخصیت اصلی و آسیب زدن به او هستن، گیم‌پلی بازی حالت اکشن بیشتری رو به خودش گرفته و از این نظر قراره شباهت‌هایی به بسته‌الحاقی Not a Hero از بازی RE7 داشته باشه. همانطور که توضیح دادیم این‌ها تها یک‌سری شایعه هست که بهتره جدی گرفته نشه، بدون‌شک جالب نخواهد بود که نسخه بعدی این مجموعه با زامبی‌های زره به تن دنبال بشه.

خب دوستان فکر می‌کنید عنوان نسخه بعدی RE چیه؟ به نظرتون این اثر بهتر از Remakeهای اخیر این سری ظاهر می‌شه؟ اگر مایل هستین نظرتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1398-11-19 ( 7 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil