ModdingWay.ir
شایعه: بازی Resident Evil 4 Remake دارای محتوای داستانی اضافه خواهد بود

شایعه: بازی Resident Evil 4 Remake دارای محتوای داستانی اضافه خواهد بود

دنیای گیم
در آوریل 2020، ما از شایعه‌ای پرده‌برداری کردیم که استودیو Capcom در حال توسعه بازسازی بازی Resident Evil 4 هست. از اونجا که بعد از رونمایی Resident Evil 8 بنظر میاد حالا حالاها شاهد عرضه این بازی نخواهیم بود، اینسایدر معروف Capcom یعنی Dusk Golem اطلاعات جدیدی از پروژه Resident Evil 4 Remake به اشتراک گذاشته. بنابر گفته این لیکر، بازی Resident Evil 4 Remake مراحل و خطوط داستانی اضافه‌تری نسبت به نسخه کلاسیک خواهد داشت. ظاهرا در نسخه بازسازی شده شاهد ابعاد جدیدی از کاراکتر دکتر سالواردور خواهیم بود. این توئیت اولیه Dusk Golem درخصوص این شایعات هست :
" این آخرین سوال درخصوص Resident Evil 4 Remake بود که من طی چند وقت اخیر جواب دادم (من بیشتر از هرکسی درحال حاضر از این پروژه میدونم، ولی خیلی‌ چیزها هم هست که من ازشون اطلاعی ندارم. از اونجا که مدرک‌های RE4 Remake واضح‌تر از RE Village بود، معرفی این بازی زودتر از نسخه چهارم کمی مشکوک بنظر می‌رسه. برخلاف بازسازی‌های قبلی اینجا شاهد نکات داستانی جدید نسبت به نسخه کلاسیک هم خواهیم بود. آیا کسی فهمید که هدف اصلی دکتر سالواردور در نسخه RE4 چی بود؟ خب خودتونو برای جوابش آماده کنید! "
همونطور که پیش‌تر گفتیم، قرار نیست به این زودی‌ها RE4 Remake رو در دستامون حس کنیم. Dusk Golem مدعی شد که اطلاعات لو رفته خیلی زودتر از زمان همیشگی به دستش رسیده. به گفته او این بازی ظاهرا در بین سال‌های 2022 و 2023 عرضه می‌شه؛ پس طبیعتا این عنوان یک بازی نسل نهمی خواهد بود. تیم سازنده این پروژه بزرگ‌تر از RE3 Remake خواهد بود و احتمالا میکامی مستقیما روی این پروژه نظارت خواهد کرد. از اونجا که Capcom فعلا روی ساخت بازی Resident Evil 8 Village تمرکز داره، پس فعلا منتظر رونمایی از RE4 Remake نباشید. علاوه بر Resident Evil Village، سابقه Duak Golem در پیش‌بینی بازی‌های سری‌ Resident Evil درخشانه، پس می‌شه به حرفاش اعتماد کرد. نظر شما چیه؟ آیا موافق بازسازی شدن Resident Evil 4 هستید؟ نظرات خودتونو در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بذارید...


نویسنده: Amir Hossein Ranjbar
1399-4-9 ( 4 روز پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil