ModdingWay.ir
شایعه: ممکن است نسخه بعدی Resident Evil در این ماه معرفی شود

شایعه: ممکن است نسخه بعدی Resident Evil در این ماه معرفی شود

دنیای گیم
دنباله Resident Evil درکنار بازی‌هایی مثل Batman و GTA VI، جزء عناوین موردانتظاری هست که هوادارانش منتظر انتشار یا حداقل معرفیش هستند. از این بازی شایعات زیادی انتشار پیدا کرد اما خب Capcom هنوز واکنشی به این شایعات نشون نداده. درحالی که همه‌چی در سکوت به سر می‌بره اما اخیرا Dusk Golem اطلاعاتی رو به اشتراک گذاشته که بهمون درمورد RE8 نشانه‌هایی می‌‌ده. به گفته این منبع خبری نسخه بعدی Resident Evil قرار بود در E3 2020 معرفی بشه اما با کنسل شدن این رویداد بسیار بزرگ همه چیز بهم ریخت ولی او انتظار داره تا کپکام در این ماه از این عنوان رونمایی کنه.


علاوه بر این Dusk Golem اطلاعاتی از بازی Silent Hill منتشر کرد. به گفته این شخص نسخه بعدی سری Silent Hill که مطابق شایعات در انحصار PlayStation 5 و کمپانی Sony هست، قراره در رویدادی مربوط به این کنسول معرفی بشه. احتمال عرضه این اثر برای PC وجود داره و باید دید این بازی نسل بعدی چگونه خواهد بود. باوجود این اخبار اما ازتون می‌خوایم که اون‌ها رو شایعه‌ای بیشتر به حساب نیارین و اعتماد چندانی بهشون نکنید. تا اینجا شایعات بسیار زیادی از RE و Silent Hill داشتیم اما باید منتظر اخبار رسمی بمونیم.

دوستان نظرتون درمورد این خبر چیه؟ احتمال معرفی نسخه جدید Resident Evil و Silent Hill وجود داره؟ اگر مایل هستین دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-3-12 ( 2 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil