ModdingWay.ir
شایعه: نسخه بعدی RE سه کاراکتر قابل بازی دارد

شایعه: نسخه بعدی RE سه کاراکتر قابل بازی دارد

دنیای گیم
Capcom هنوز به شایعات مربوط به ادامه Resident Evil واکنشی نشان نداده اما منابع معبر و لیکرهای متفاوت به قدری اطلاعات از بازی منتشر کردن که ما تقریبا می‌دونیم با چه اثری روبرو خواهیم شد. اگر شایعات مربوط به معرفی این بازی در PS5 Event حقیقت داشته باشه، پس نیازی به صبر کردن برای دیدن بازی نیست و ما می‌تونیم در روز جمعه شاهد نمایش این عنوان باشیم اما خب از اونجا که فعلا خبری از این دنباله نیست ما به صورت مداوم شایعات مرتبط با این بازی رو مطالعه می‌کنیم. قبل از این شایعه هم خبری منتشر شد مبنی براینکه ممکنه یک شخصیت دیگر هم در این بازی حضور داشته باشه اما خب حالا ما این جزئیات رو از یک منبع تایید شده دریافت کردیم. به گفته AestheticGamer یا همان Dusk Golem، در بازی RE8 گیمرها در نقش Ethan Winters کاراکتر اصلی نسخه هفتم قرار می‌گیرن و داستان رو با او پیش خواهند برد. براساس جزئیات 50 الی 60 درصد داستان از دید ایتن، 30 الی 40 درصد از دید یک کاراکتر دیگر و 10 درصد باقی مانده از داستان هم توسط پروتاگونیست سوم روایت می‌شه.


قبل از این گفته شد کاراکتر دومی که قراره باهاش داستان رو پیش ببریم Emily نام داره. او یک جوان 20 ساله هست که به دنبال پدر گمشده‌اش بوده و به این منظور با ایتن در این ماجراجویی خطرناک همراه می‌شه. در این بین اما کاراکتر سوم هویتی نامشخص داره و ما نمی‌دونیم با چه کسی روبرو می‌شیم. عده‌ای می‌گن این شخصیت Chris Redfield هست و قسمتی از سناریوی داستان قراره از دید او روایت بشه. اگر این حرف‌ها صحت داشته باشه، پس باید تمام اون‌ها رو در PS5 Event ببینیم. بهتره صبر کنیم و ببینیم چی پیش میاد.

دوستان نظر شما درمورد RE8 چیه؟ فکر می‌کنین این دنباله چطور خواهد بود؟ خوشحال می‌شیم اگر دیدگاهتون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.
نویسنده: Mesbah Beheshti
1399-3-22 ( 1 ماه پیش )

خبر های مرتبط با Resident Evil

مقاله های مرتبط با Resident Evil

دانلود های مرتبط با Resident Evil

ویدیو های مرتبط با Resident Evil

موسیقی های مرتبط با Resident Evil

والپیپر های مرتبط با Resident Evil