شایعه: BioMutant ماه آینده عرضه می‌شود

شایعه: BioMutant ماه آینده عرضه می‌شود

دنیای گیم
تقریبا 3 سال از معرفی بازی BioMutant توسط THQ Nordic می‌گذره، طی این 3 سال عناوین زیادی توسط این کمپانی معرفی و حتی عرضه شدن اما هیچوقت خبر خاصی از BioMutant منتشر نشد. به تازگی شایعه‌ جدیدی منتشر شده که بعد از مدت‌ها به زمان عرضه شدن BioMutant اشاره می‌کنه، تاریخ انتشار این عنوان در فروشگاه Steam برای سال 2020 برنامه‌ریزی شده اما تا اینجا هنوز خبر موثقی از تاریخ عرضه بازی منتشر نشده. حال براساس شایعه جدیدی که شکل گرفته شنیدیم BioMutant که به عنوان یکی از مهم‌ترین آثار تحت توسعه در THQ Nordic شناخته می‌شه در روز سه‌شنبه، مورخه 27 اسفند (17 مارچ) به بازار عرضه می‌شه، اگه این زمان درست باشه می‌تونیم بگیم که فاصله زیادی با تجربه این عنوان نداریم ولی بهتره تا اون موقع منتظر باشیم. دو فروشگاه Shopto و InstantGaming عرضه BioMutant رو در این تاریخ لیست کردند.


گفتیم که BioMutant یکی از مهم‌ترین بازی‌های درحال ساخت THQ Nordic هست، این شرکت هم‌اکنون با استودیوهای مختلف روی 80 بازی متفاوت کار می‌کنه. این اثر ساخته استودیوی سوئدی Experiment 101 در سبک اکشن، نقش‌آفرینی، ماجرایی و جهان‌باز هستش. وقایع بازی در دنیایی آخرالزمانی و فانتزی دنبال می‌شه، دنیایی که تمام انرژی خودش رو از درختی به نام Tree of Life یا درخت زندگی دریافت می‌کنه، حالا جون این درخت توسط یک پدیده غیرطبیعی درخطره و هیچ قبیله‌ای برای نجات اون اقدام نمی‌کنه. اینجاست که بازیکن در نقش یک راکون ظاهر شده و برای نجات درخت زندگی یک سفر خطرناک رو آغاز می‌کنه. 


در زمینه گیم‌پلی می‌تونیم بگیم سازنده نقشه‌های زیاد و درعین‌حال جالبی داره، BioMutant قصد داره اثری رو به شما ارائه بده که سیستم مبارزات خاصی رو شامل می‌شه و می‌تونه با ترکیب عناصر شوتر، شمشیرزنی و حرکات بیومکانیکی ساعت‌ها سرگرمی رو به ارمغان بیاره. علاوه بر این شاخصه اصلی این عنوان تاثیرگذاری تصمیمات گیمر در روند بازیه، انتخاب‌های شما به صورت جدی روی بازی تاثیر مستقیم می‌ذاره. با اینکه این خبر یک شایعه بود اما این تاریخ می‌تونه برای عرضه بازی بسیار مناسب باشه، اگر BioMutant طی این 3 سال به خوبی توسعه دیده باشه و از پویایی خوبی بهره ببره، می‌تونه به اثری موفق در سال 2020 بدل بشه چرا که ایده‌های جالب و خوبی داره.

دوستان نظرتون درمورد بازی BioMutant چیه؟ منتظر این اثر هستید؟ اگر دیدگاهی درمورد این خبر و این اثر دارین حتما اون رو با ما و کاربران سایت GM به اشتراک بذارید.