صداگذار سری Half-Life خبر از ساخت پروژه‌ای بزرگ می‌دهد

صداگذار سری Half-Life خبر از ساخت پروژه‌ای بزرگ می‌دهد

دنیای گیم
آقای Mike Shiparo، صداگذار و بازیگر کاراکتر G-Man در سری Half-Life اعلام کرد که در حال کار بر روی بازی است که یاد و خاطره یک فرانچایز قدیمی رو در دل گیمرها تازه می‌کنه.این بازیگر ظاهرا اطلاعات زیادی از این بازی بزرگ منتشر نکرد اما برای هیجان زده کردن ما کافیه.آقای Shiparo در مصاحبه با رسانه USGamer اطلاعات زیادی از این بازی لو نداد اما ظاهرا موشن کپچر حرفه‌ای برای این اثر در نظر گرفته شده که Shiparo داره در اون ایفای نقش می‌کنه.این مرد از جمله "انفجاری از گذشته" برای توصیف این بازی استفاده کرد. او ادامه داد :
" من به محض اینکه اجازه رو دریافت کنم اطلاعات بیشتری از بازی داخل توئیتر منتشر می‌کنم. من سعی میکنم با احتیاط باشم، حتی همین حالا که دارم با شما صحبت می‌کنم. ولی این اثر قطعا یک انفجار ذهنی برای طرفداران خواهد بود. طرفداران قراره اطلاعات داستانی در این بازی کشف کنند که شاید اصلا راجبش چیزی ندونند. این بازی انفجاری از گذشته است. "
بازهم Shiparo اطلاعات دقیق و کمک کننده‌ای از اسم بازی یا استودیو سازنده به ما نداد اما معرفی این عنوان در خرداد ماه امسال که در اون E3 به صورت استریمینگ برگزار می‌شه دور از انتظار نیست.آخرین پروژه‌ای که این مرد روش کار کرد همین Half-Life Alyx بود که بازهم نقش G-Man رو درون بازی ایفا می‌کرد.